Kultūras pasākumi

« Maijs 2022 »
POTCPkSSv
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5

Atpūta pie jūras Viesu namā “Amoliņi”

Aktīvās atpūtas iespējas piemērotas dažādām gaumēm un vecumiem. Piedāvājam iznomāt SUP dēļus vai kajakus (piepūšamas un stabilas laivas), pludmales vai kalnu velosipēdus. Teritorijā atrodas arī mini golfa laukums. Drēgnākos laikapstākļos varat nodoties kādai šaha partijai terasē zem jumta vai pie kamīna hallē. Agrie cīruļi var baudīt makšķerēšanas prieku – piedāvājam makšķerkātus, laivas, lai lūkotu noķert kādu raudu vai asari tuvajā Mērsraga kanālā. Bērnu priekiem pieejams lielais batuts, kur izlēkāties pēc sirds patikas.

Piedāvājums:

Viesu nams “Amoliņi” atrodas skaistā un klusā, priežu ieskautā vietā, blakus Engures ezeram, 2,5 kilometru attālumā no Mērsraga centra.
Mūsu viesu namā jūs varēsiet baudīt nesteidzīgu atpūtu, atvilkt elpu no ikdienas straujā ritma un ļauties dabas čukstiem. Viesu nams piedāvā arī plašas aktīvās atpūtas iespējas.

Plaša halle, kur var nesteidzīgi brokastot un vēsākos vakaros sildīties pie kamīna. Hallē jebkurā brīdī varat izmantot kafijas automātu, kā arī TV stūrīti, lai noskatītos kādu iecienītu raidījumu vai filmu.
Halles otrajā stāvā pieejams biljarda galds un mierīgākai atpūtai – grāmatu plaukts ar aizraujošu literatūru.

Viesu namā “Amoliņi” ir sešas istabiņas, divas plašākas, trīs divvietīgas un viena - ģimenes. Bet pēc vajadzības, jebkurā istabiņā ir iespējams ievietot papildus gultu/gultas. Ir pieejama arī zīdaiņa ceļojuma gultiņa. Katrā istabiņā ir halāti, dvieļi un higiēnas lietas.

• Plašs numuriņš, kas ļaus justies brīvi un mājīgi. Liela gulta, rakstāmgalds, drēbju skapis – viss viesu ērtībām. Labierīcībās pieejama duša, kā arī dvieļi, halāti un higiēnas piederumi. Numuriņš labiekārtots, lai tajā justos ērti arī cilvēki ar īpašām vajadzībām.
• Skaists numuriņš ar lielu divguļamo gultu, skapi jūsu personīgajām mantām, rakstāmgaldu, kas lieliski noderēs darbam ar pārnēsājamo datoru vai vienkārši dzejas rakstīšanai pēc vakara pastaigas pa Engures ezera piekrasti. Numuriņa labierīcībās ir duša, kā arī vanna īpaši patīkamai relaksācijai, dvieļi, halāti un higiēnas piederumi.
• Gaišs un skaists divvietīgs numuriņš ar vienu gultu. Mājīgums un burvīgais skats uz pagalmu sniegs jums atpūtu un gandarījumu par labi pavadīto laiku. Labierīcībās pieejama duša, kā arī dvieļi, halāti un higiēnas piederumi, istabiņā plaukti ar atvilktnēm jūsu personīgajām mantām un pakaramie drēbēm.
• Divvietīgs numuriņš ar divām atsevišķām gultām. Burvīgs skats pa logu. Labierīcībās pieejama duša, kā arī dvieļi, halāti un higiēnas piederumi, numuriņā plaukti personīgajām mantām.
• Romantisks un mājīgs divvietīgs numuriņš ar vienu divguļamo gultu, kur sajutīsiet jumta istabiņas šarmu un putnu čalas aiz loga. Labierīcībās pieejama duša, kā arī dvieļi, halāti un higiēnas piederumi, numuriņā plaukti personīgajām mantām.
• Plašs trīsvietīgs numuriņš ar vienu divvietīgu gultu un vienu vienvietīgu gultu. Numuriņš īpaši piemērots ģimenei vai vairāku draugu kompānijai. Plānojums rada mājīgu gaisotni, jo numuram ir plaša priekštelpa, kas ved uz istabu. Iekārtojieties un baudiet skaisto apkārtni. Labierīcībās pieejama duša, kā arī dvieļi, halāti un higiēnas piederumi, numuriņā kumode personīgajām mantām.

Viesu nams “Amoliņi” -vienmēr atvērts jauniem izaicinājumiem! Pasakaina vieta, kur uzlādēt savas baterijas!

CONTACTS:

Adrese:Čiekuru iela 3, Mērsrags, LV - 3284
Tālrunis:+371 28333333
Internetā:http://www.amolini.lv
E-pasts:info@amolini.lv

Komentāri


Atpakaļ