Kultūras pasākumi

« Decembris 2021 »
POTCPkSSv
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

APBALVOŠANA VAR SĀKTIES!

Šodien traki karsta diena, un daudziem no Jums, droši vien, to nemaz nav tik viegli izturēt. Bet milzīgs prieks un gandarījums par katru, kas šodien tieši Mērsragā pavadīja īpašu dienas pirmo cēlienu, piedaloties FOTOorientēšanās sacensībās! Tā vien šķiet, šāda veida pasākumi Jums aizvien vairāk sāk iepatikties, par ko liecina ne vien publikācijas internetā, bet arī daudzie labie vārdi, iesūtītās atsauksmes, fotogrāfijas un arī dalībnieku skaits šādos pasākumos! Paldies Jums visiem par to!

Bet nu gan laiks ķerties pie balvāmà>>

1.vieta tiek komandai ar lielāko punktu skaitu (26) – “KAPTEINIS BELLO AR MEIČĀM”!  Komanda balvā saņem milzīgu uzvarētāju kausu, kas pilns ar našķiem, kā arī medaļas un pārsteiguma balvu no Mērsraga TIC – lietussargu katram komandas dalībniekam! Un vēl šī komanda tiek pie 1.vietas kūkas no Saldummīļu našķīšiem! Protams, komandu gaida arī uzvarētāju diplomi! Un vēl - IK “Atvasīte” dāvanu karte 20 EUR vērtībā!

2. vieta tiek komandai ar 24 punktiem – “VIETĒJIE”. Šī komanda balvā saņem 2.vietas kausu, arī tajā ir našķi; katrs dalībnieks tiek pie 2.vietas medaļas un pārsteiguma balvas no Mērsraga TIC – katram komandas dalībniekam dāvanu maisiņš, kurā ir gan parastais soļu skaitītājs-pulkstenis, gan arī ūdens pudele, kas noderēs šajā karstajā laikā, un arī suvenīru komplekts!

3.vietas ieguvēji ir komanda ar 23,5 iegūtiem punktiem – “SUSURI JŪRĀ”. Balvā Jums tiek 3.vietas kauss ar našķiem, katram komandas dalībniekam pa medaļai un zivju uzkodu plate no #NācSētā!  Tā kā komanda bija parūpējusies par vienotu komandas tēlu, tās dalībnieki saņem arī *īpašas piespraudes!

*”Meringu” dāvanu karte 20 EUR vērtībā aizceļo pie komandas – “CĪKSTOŠIE”!

*”Ogas Kārums” maršmallovi, Mērsraga ūdens pudeles, kā arī saules brilles katram komandas dalībniekam tiek komandai – “DIVI PLUS DIVI”

*“Mazkuģnieki 2” sulas, kā arī garšīga, silta plātsmaize no kafejnīcas “Kreses” tiek komandai – “IZDOMĀ”!

*dāvanu karti 20 EUR vērtībā no veikala “Citro” saņem komanda “IR”

*viesu nams “Amoliņi” dāvina izbraucienu ar SUPiem komandai - . Komanda tiek arī pie Mērsraga saulesbrillēm, suliņām un rakstāmajiem 😊 – “TRIO”

*kafejnīcas “Vētrasputns” dāvanu karte 20 EUR vērtībā, kā arī Mērsraga Ziedu bodes pārsteiguma balviņu saņem komanda “MAMMA UN DĒLS UN CO”

*”Saldummīļu našķīšu” otra kūka ceļos pie komandas, kas tikusi pie mazākā punktu skaita, un tā ir komanda “MAMMA UN DĒLS UN CO”

 

MILZĪGS Jums visiem paldies par piedalīšanos šodien FOTOorientēšanās sacensībās! Balvas to ieguvēji var saņemt šodien līdz 15:50 vai PIRMDIEN, 21.jūnijā Mērsraga TIC darba laika ietvaros!

 

Jūs esat paši labākie!

 

Inga Hartika

Mērsraga Informācijas centra vadītāja

#Mērsrags #Mērsragsvar