Kultūras pasākumi

« Decembris 2021 »
POTCPkSSv
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

Jau TREŠĀ NEDĒĻA Mērsraga izaicinājumā #aktīvaisMērsrags jeb “Esi aktīvs Mērsragā” ir pagājusi!

Iedomājaties, palikusi vairs tikai NEDĒĻA! Paldies visiem tiem, kas par TREŠO NEDĒĻU ir iesūtījuši atskaites par savām fiziskajām aktivitātēm!

Ja atceraties, starts āra aktivitātēm – izaicinājumam bija Lielās Talkas dienā – 24.aprīlī, tātad, PIRMĀ NEDĒĻA sākās 24.aprīlī, beidzās 30.aprīlī, otrā izaicinājuma nedēļa sākās 1.maijā, noslēdzās 7.maijā, bet trešā nedēļa sākās 8.maijā un noslēdzās – 14.maijā.

Šī nu ir tā nedēļa, kas ieviesusi nelielas korekcijas arī TOP5, jo mums pievienojušies vairāki velo braucēji, kā arī vēl viens cilvēks, kam patīk skriešana! Milzīgs prieks par to, ka atbalstāt aktivitāti un esat aktīvi! 😊

Nu ko, es zinu, ar nepacietību tiek gaidīti trešās nedēļas rezultāti! Kopā mums ir 16 datu iesūtītāji, pirmajam pieciniekam, kas pieveikuši visvairāk kilometru, es nerakstīšu, kurš tieši “izdarījis vairāk”, jo visiem pieciem balvas būs vienādas, un ieguvējs no aktivitātēm esam katrs mēs PAŠI!

No 8.līdz 14.maijam, ieskaitot –

·        esam nogājuši – 8,41,94 km tātad vienu reizi no Mērsraga līdz Daugavpilij turp un atpakaļ, un vienu reizi no Mērsraga līdz Jelgavai un atpakaļ. Nav slikti!

·        skrien mums nu jau divi datu iesūtītāji, kas kopā pa abiem noskrējuši drusku virs 45 km (bet ir jau iesūtīti dati arī par pēdējās nedēļas pirmajām divām dienām, kas ir gana iespaidīgi!)

·        kāds turpina cītīgi trenēties arī karatē!

·        ar velo kopā nobraukti nedēļas laikā 217,1 km, kas ir teju divas reizes vairāk, kā iepriekšējā nedēļā. Un jā, viens dalībnieks ir nominis gandrīz pusi no šī – kopējā kilometru skaita.

·        ja ņemam vērā pieveiktos kilometrus, tad nedēļas laikā pa visiem iešus, skriešus, braukšus, tie ir = 1104,17 kilometri!

Fantastiski!

Nu ko, bet jāsaka tā – tie, kas nokavēja, tie – nepaspēja. Un ļoti žēl.

Paldies VISIEM dalībniekiem, nosaucot viņus vārdos, teiksim izaicinājuma #aktīvaisMērsrags noslēgumā, bet TREŠĀS NEDĒĻAS TOP5 ir šie:

·        Roberts Sproģis, Alita Ozoliņa, Einārs Auniņš, Kristīne Dižpētere un Sandija Joņina!

Atgādinu, tīšuprāt nerakstu, kurš no viņiem pieveicis visvairāk kilometru, bet – viens no viņiem joprojām pārstāv 3 “disciplīnas”: skrien, soļo, brauc ar velo, kāds no viņiem nedēļas laikā ir nogājis pat 105km,  diviem rezultāts ir ļooooti līdzīgs, bet arī pārējie var saraut! Pieciniekā kādu nomainīt nozīmētu cītīgāk doties pastaigās/skriet/braukt ar velo 😊 Nav nemaz tik grūti, vai ne? Un vēl, pat sestā vieta atpaliek tikai par nepilniem 550 metriem!

Dariet labu ne tikai apkārtējai videi, bet arī paši sev! Atgādinu, izaicinājums - āra aktivitāte būs aktuāla tieši mēnesi – līdz 25.maijam.

Paldies visiem, kas piedalās un atceras iesūtīt savu dienas atskaiti konkrētās dienas vakarā, vai nākamās dienas rītā!

·       Atgādinām - KATRU DIENU gaidām savā e-pastā: infocentrs@mersrags.lv  ekrānšāviņu - atskaiti, kas apliecinātu Tavas konkrētā datuma fiziskās aktivitātes – - soļu skaits/attālums kilometros utml. Sūtīt var arī uz WhatsApp – 26678815.

Mēneša beigās publicēsim MĒNEŠA aktivitāšu kopsavilkumu, atrādot arī citiem mūsu kopējo veikumu, kā arī pasakot PALDIES visiem aktivitāšu atbalstītājiem. Kopsavilkumā svarīgākais, protams, būs arī TOP5, kur 5 aktīvākajiem tiks balvas!

Aktivitāšu mērķis – uzturēt fizisko formu ārkārtējās situācijas laikā, ievērojot pulcēšanās ierobežojumus.

Iesūtot atskaites, neaizmirstiet uzrakstīt -

1)     Savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru

2)     Datumu, par kuru aktivitāšu ekrānšāviņu-atskaiti (fitnesa aproces/pulksteņa ekrāna foto) sūti

Tie, kas pēdējie iesāka iesūtīt atskaites, gaidīsim no Jums ziņu arī par atpakaļejošiem datumiem par pirmo nedēļu, un jā – turpiniet būt aktīvi!

Esi aktīvs Mērsragā! Veiksmi visiem izaicinājumā un milzīgs paldies par to, ka aktivitāti atbalstāt!

 

Inga Hartika,

Mērsraga TIC vadītāja

#Mērsrags #visitmērsrags #velomērsrags #soļomērsrags #nūjomērsrags #aktīvaismērsrags #mērsragsvar