Kultūras pasākumi

« Decembris 2021 »
POTCPkSSv
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

Noskenē Mērsragu, uzzini vairāk, nekā rakstīts bukletā!

“Noskenē Mērsragu” ir tūrisma maršruts, kas ietver sevī populārākos Mērsraga apskates objektus: Mērsraga bāku, Mērsraga zemesragu un Velna akmeni, privāto muzeju “Saieta nams”, brīvdabas estrādi “Jēgerleja”, Mērsraga ev.lut.baznīcu, Mērsraga baptistu baznīcu, Žaņa Gulbja zvejas laivu un zvejnieka skulptūru “Oskars”, kā arī Mērsraga ziemeļu molu un Mērsraga kanālu.

Noskenē mērsragu!.jpg

Noskenējot QR kodus, iegūsiet plašāku informāciju par katru no objektiem, uzzināsiet vairāk faktu, kas nekur citur nav publicēti. Dažos no objektiem aicinām arī izpildīt kādu uzdevumu!

 

Informācija ģenerēta QR (quick response) kodu formātā. QR kodi izvietoti pie populārākajiem Mērsraga apskates objektiem. QR kodu formāts ir ātrs un ērts moderno tehnoloģiju risinājums, kas pieejams ikvienam viedtālruņa lietotājam. QR kodus var noskenēt ar jebkuru QR kodu lasīšanas aplikāciju telefonā.

Maršruta “Noskenē Mērsragu” karti ar objektiem iespējams katram pašam paņemt pie Mērsraga TIC (Zvejnieku iela 2, Mērsrags) izvietotajā kastītē.

Mērsraga TIC aicina neaizmirst par ārkārtējās situācijas laikā noteikto pulcēšanās aizliegumu un pastaigā vai velo braucienā doties vienatnē vai ģimenes lokā, kā arī ievērot divu metru distanci no citiem maršrutā sastaptajiem.

 

1. Lejupielādē jebkuru no QR kodu lasīšanas aplikācijām telefonā.

2. Dodies pastaigā/velo braucienā pa Mērsragu ar “Noskenē Mērsragu” karti rokā! Meklē kartē atzīmētos objektus

3. Noskenē QR kodu, iegūsti vairāk informācijas par objektiem. Fotografējies, pildi arī uzdevumus un sūti fotogrāfijas uz e-pastu: infocentrs@mersrags.lv!

 

Gaidīsim arī kādu foto no Jūsu faktu medībām Mērsragā savā e-pastā līdz pat 31.maijam! Atraktīvākajam būs iespēja tikt pie paša izvēlētiem suvenīriem - balviņas 20 EUR vērtībā!

 

Jautājumu gadījumā zvanīt uz tālr. 26678815 (var arī whatsapp), rakstīt uz e-pastu: infocentrs@mersrags.lv!

 

P.S. Maršrutā brīvi ikviens var izvēlēties, ko tieši apskatīt, bet, ja ir labs noskaņojums un vēlme tā kārtīgi iepazīt Mērsragu, visu objektu apmeklēšana vainagosies ar pieveiktiem aptuveni 18km!

 

Inga Hartika,

Mērsraga TIC vadītāja

 

#Mērsrags #Mērsragavēsture #visitmērsrags #aktīvaismērsrags #mērsragsvar #NoskenēMērsragu