Kultūras pasākumi

« Decembris 2021 »
POTCPkSSv
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

OTRĀ NEDĒĻA Mērsraga izaicinājumā #aktīvaisMērsrags jeb “Esi aktīvs Mērsragā”

Paldies visiem tiem, kas par OTRO NEDĒĻU ir iesūtījuši atskaites par savām fiziskajām aktivitātēm!

Ja atceraties, starts āra aktivitātēm – izaicinājumam bija Lielās Talkas dienā – 24.aprīlī, tātad, PIRMĀ NEDĒĻA sākās 24.aprīlī, beidzās 30.aprīlī. OTRĀ izaicinājuma nedēļa sākās 1.maijā, noslēdzās 7.maijā.

Man liels prieks par to, ka ar katru dienu kļūstat aktīvāki, tiek sasniegti lielāki noieto/ar velo nobraukto km cipari. Protams, žēl, ka daudzi, ko ikdienā redzam staigājam, minamies tomēr neiesūtīja savus rādījumus, bet neko darīt – vilciens ir aizgājis, un prieks par tiem, kas jau otro nedēļu godam pilda norādījumus. Būs arī foršas balviņas, starp citu! 😊

Nu ko, es zinu, ar nepacietību tiek gaidīti otrās nedēļas rezultāti! Kopā mums ir 18 datu iesūtītāji, pirmajam pieciniekam, kas pieveikuši visvairāk kilometru, es nerakstīšu, kurš tieši “izdarījis vairāk”, jo visiem pieciem balvas būs vienādas, un ieguvējs no aktivitātēm esam katrs mēs PAŠI!

No 1.līdz 7.maijam, ieskaitot –

·        esam nogājuši – 934,51km tātad 8 reizes līdz Rīgai, vai arī 4 reizes turp un atpakaļ

·        skrien mums tikai viens datu iesūtītājs, kas šonedēļ ir atpūtinājis kājas no skriešanas 😊

·        arī ar karatē mums nodarbojas tikai viens cilvēks, par ko milzīgs prieks

·        ar velo kopā nobraukti 121,86km!

·        ja ņemam vērā pieveiktos kilometrus, tad nedēļas laikā pa visiem iešus, skriešus, braukšus, tie ir = 1056,37 kilometri!

Fantastiski!

Nu ko, bet jāsaka tā – tie, kas nokavēja, tie – nepaspēja. Un ļoti žēl.

Paldies VISIEM 18 dalībniekiem, nosaucot viņus vārdos, teiksim izaicinājuma #aktīvaisMērsrags noslēgumā, bet OTRĀS NEDĒĻAS TOP5 ir šie:

·        Anita Ozola, Alita Ozoliņa, Einārs Auniņš, Liene Birne un Roberts Sproģis!

Atgādinu, tīšuprāt nerakstu, kurš no viņiem pieveicis visvairāk kilometru, bet – viens no viņiem pārstāv 3 “disciplīnas”: skrien, soļo, brauc ar velo, kāds no viņiem nedēļas laikā ir nogājis pat 113km,  diviem rezultāts ir gandrīz vienāds un katram pārsniedz 105 noietus kilometrus, bet arī pārējie var saraut! Pieciniekā kādu nomainīt nozīmētu cītīgāk doties pastaigās 😊 Nav nemaz tik grūti, vai ne? Un vēl, pat sestā vieta atpaliek tikai par nepilniem 200 metriem!

Dariet labu ne tikai apkārtējai videi, bet arī paši sev! Atgādinu, izaicinājums - āra aktivitāte būs aktuāla tieši mēnesi – līdz 25.maijam.

Paldies visiem, kas piedalās un atceras iesūtīt savu dienas atskaiti konkrētās dienas vakarā, vai nākamās dienas rītā!

·       Atgādinām - KATRU DIENU gaidām savā e-pastā: infocentrs@mersrags.lv  ekrānšāviņu - atskaiti, kas apliecinātu Tavas konkrētā datuma fiziskās aktivitātes – - soļu skaits/attālums kilometros utml. Sūtīt var arī uz WhatsApp – 26678815.

Mēneša beigās publicēsim MĒNEŠA aktivitāšu kopsavilkumu, atrādot arī citiem mūsu kopējo veikumu, kā arī pasakot PALDIES visiem aktivitāšu atbalstītājiem. Kopsavilkumā svarīgākais, protams, būs arī TOP5, kur 5 aktīvākajiem tiks balvas!

Aktivitāšu mērķis – uzturēt fizisko formu ārkārtējās situācijas laikā, ievērojot pulcēšanās ierobežojumus.

Iesūtot atskaites, neaizmirstiet uzrakstīt -

1)     Savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru

2)     Datumu, par kuru aktivitāšu ekrānšāviņu-atskaiti (fitnesa aproces/pulksteņa ekrāna foto) sūti

Tie, kas pēdējie iesāka iesūtīt atskaites, gaidīsim no Jums ziņu arī par atpakaļejošiem datumiem par pirmo nedēļu, un jā – turpiniet būt aktīvi!

Esi aktīvs Mērsragā! Veiksmi visiem izaicinājumā un milzīgs paldies par to, ka aktivitāti atbalstāt!

 

Inga Hartika,

Mērsraga TIC vadītāja

#Mērsrags #visitmērsrags #velomērsrags #soļomērsrags #nūjomērsrags #aktīvaismērsrags #mērsragsvar