Sports

Sports Mērsraga pagastā

Mērsraga pagasta sporta organizators:
Ivars Indruškevičs
Tel.: 26455993
e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Mērsraga pašvaldībā galvenā sporta bāze atrodas pie Mērsraga vidusskolas. Šajā bāzē ietilpst futbola, basketbola un atklātais hokeja laukums.

Pie Mērsraga vidusskolas atrodas moderna Mērsraga sporta zāle, kas atklāta 2018 gadā.

 

Vasaras periodā dažādām sporta aktivitātēm tiek izmantota Mērsraga pludmale un Engures ezers.

Pagasta mērogā tiek organizētas regulārās meistarsacīkstes florbolā, šautriņu mešanā, galda tenisā un kausu izcīņas dažādos sporta veidos.
Novada mērogā Mērsraga futbola komandas piedalās novada čempionātos futbolā un telpu futbolā. Tradicionāli ar labām sekmēm piedalāmies Talsu novada pašvaldību sporta spēlēs. Esam 2021 un 2022 gada uzvarētāji! Mūsu pārstāvji ir novada organizētajās makšķerēšanas un novusa sacensībās. Piedalāmies arī blakus pagastu un novadu sacensībās florbolā.

Latvijas mērogā Mērsragā tiek organizēts Latvijas republikas čempionāts spiningošanas divcīņā. Vairāki mērsragdznieki ir pārstāvēti dažādu moto klubu sastāvos un ar labiem rezultātiem startē starptautiskās sacensībās. Talsu spēka atlētu sastāvā ar izciliem  rezultātiem startē mūsu sportisti spiešanā guļus un spēka trīscīņā. Pēdējos gados mūsu pagasta sportisti izcīnījuši vairākus Latvijas čempionu titulus šajā sporta veidā. Mērsraga komandas regulāri piedalās Latvijas čempionātā spiningošanas divcīņā un bieži ir godalgoto komandu vidū!

 

Regulārs treniņu process notiek ari zēnu un jauniešu futbolistiem dažādās vecuma grupās.

Bez plašām sporta aktivitātēm neizpaliek vieni no lielākajiem svētkiem pagastā – Jūras svētki, kuros notiek sacensības dažādos netradicionālos sporta veidos un atrakcijās.

 

Mērsraga sportisti piedalās  dažādos sporta pasākumos, kas norāda par mērsradznieku sportisko aktivitāti un veselīgo dzīves stilu!

Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes