Sporta ziņas

17

Mērsraga vidusskolas kausa izcīņa dambretē

16. novembrī Latvijas patriotiskās nedēļas ietvaros Mērsraga vidusskolas telpās norisinājās Mērsraga vidusskolas kausa izcīņa dambretē. Dambretes turnīrs notika sadarbībā ar Latvijas dambretes attīstības biedrības valdes priekšsēdētāju Vitautu Budreiku.

Jaunie dambretisti sacentās trīs grupās un sacensībās pavisam piedalījās 85 dalībnieki. Pēc sešu kārtu izspēles sākumskolas grupā pie pirmajām trīs vietām meiteņu konkurencē tika Marta Šterna, Laura Rolanda Indruškeviča un Andžela Dakstiņa, bet zēnu konkurencē Mārtiņš Veinbergs, Elvis Ķevlis un Kristiāns Guntars Dakstiņš.

Pamatskolas grupā pirmās trīs vietas meiteņu konkurencē izcīnīja Amanda Mosa, Sigita Mitenberga un Laura Elizabete Ķiršakmene, bet starp zēniem pirmajās trīs vietās Artis Kaļiņičenko, Roberts Stacēvičs un Daniels Karlsons.

Vidusskolas grupā godalgotās vietas saņēma Karlīna Ansberga, Kerija Grudkina un Helēna Andersone, kā arī Eldars Rožkalns, Kristers Dakstiņš un Kritaps Lauris.

Paldies visām skolotājām, kas palīdzēja turnīra organizēšanā.

Vitauts Budreika ar izlozes palīdzību desmit bērniem dāvināja dambretes komplektus lai ikdienā būtu iespēja dambretes prasmes attīstīt vēl labāk.

Visu dalībnieku vārdā sakām paldies Vitautam par augsta līmeņa turnīra organizēšanu Mērsraga vidusskolā, gaidīsim ciemos arī nākošajā gadā!

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs
26455993
e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv