Sporta ziņas

13

Mērsraga meistarsacīkstes šautriņu mešanā 501.

11. februārī Mērsraga sporta zālē notika Mērsraga 2023. gada meistarsacīkšu šautriņu mešanā otrais posms. Sešpadsmit dalībnieki noskaidroja priekšsacīkstēs labākos astoņus, kuri savā starpā tikās izslēgšanas spēlēs un tālāk noskaidroja posma uzvarētāju. Īpaši jāatzīmē Normunda Purvinska veikums, kurš pirmais turnīrā sasniedza 180 punktus ar trīs šautrām!

Pusfinālā savā starpā tikās Imants Paeglītis un Erlens Mitrofanovs, bet otrajā pārī Māris Ivanāns pret Normundu Purvinski. Veiksmīgāki un meistarīgāki izrādījās Māris un Imants, kas finālā noskaidroja uzvarētāju, bet cīņā par trešo vietu sacentās Normunds pret Erlenu.

Otrajā posmā uzvarēja  laurus plūca Imants Paeglītis, otrais Māris Ivanāns, bet trešajā vietā Erlens Mitrofanovs..

Sieviešu grupā pirmā vietā Aija Roļa, otrā Anita Liepkalne, bet trešajā vietā Sandija Joņina.

Kopvērtējumā pēc diviem posmiem vīru grupā pirmais Māris Ivanāns ar 19 punktiem, otrais Janeks Dvoreckis ar 12 punktiem, bet trešais Imants Paeglītis ar 10 punktiem. Dāmu konkurencē pēc diviem posmiem pirmā ar 20 punktiem Aija Roļa, otrā ar 17 punktiem Sandija Joņina, bet trešā ar 15 punktiem Māra Bērziņa.

 

 

Atgādinu, ka nākošais trešais posms, kas vienlaicīgi būs arī Mērsraga kausa izcīņa notiks 11. martā Mērsraga sporta zālē 10:00.

Mērsraga pagasta padomes sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv