Mērsraga meistarsacīkstes florbolā - 1.posms!
13. janvārī Mērsraga sporta zālē notika Mērsraga meistarsacīkstes florbolā 1. posms. Spēles bija emocionāli piesātinātas un tajās netrūka sportiskā azarta.
Pirmajā vietā un 1. posma uzvarētāji komanda „Ķekavas ūdens” – Ritvars Upesjozups, Roberts Stacēvičs, Alekss Fībigs, Mārtiņš Veinbergs, Edvards Kļaviņš un Daniels Pauksts.
Otrajā vietā komanda „Melnās Panteras” – Kristiāns Dakstiņš, Andžela Dakstiņa, Marta Dakstiņa, Ludvigs Krasons un Elizabete Cielava..
Trešajā vietā komanda „Čūskas” – Roberts Rožkalns, Roberts Dižpēteris, Dāvis Samovičs un Kaspars Brenčevs.
Komandu vērtējumā ar 10 punktiem vadībā komanda „Ķekavas ūdens”, otrajā vietā ar 9 punktiem komanda „Melnās Panteras”, bet trešajā vietā ar 8 punktiem „Čūskas”.
Pirmajā posmā rezultatīvākais spēlētājs Edvards Kļaviņš komanda „Ķekavas ūdens” viņam 15 punkti – 10 vārti un 5 piespēles.
Nākošais otrais posms, notiks 10. februārī, sacensību sākums 19:00. Sacensību dalībniekiem lūgums pieteikties jau iepriekš, vai sacensību dienā līdz 19:00.
Galvenais tiesnesis Jurģis Upesjozups
Mērsraga pagasta pārvaldes sporta organizators Ivars Indruškevičs.
26455993
e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv