Sporta ziņas

16

Mērsraga vidusskolas kausa izcīņa dambretē!

15. novembrī Latvijas patriotiskās nedēļas ietvaros Mērsraga vidusskolas telpās norisinājās Mērsraga vidusskolas kausa izcīņa dambretē. Dambretes turnīrs notika sadarbībā ar Latvijas dambretes attīstības biedrības valdes priekšsēdētāju Vitautu Budreiku

Jaunie dambretisti sacentās trīs grupās, un sacensībās pavisam piedalījās 78 dalībnieki. Pēc sešu kārtu izspēles sākumskolas grupā pie pirmajām trīs vietām meiteņu konkurencē tika Elīza Lāce, Enija Puķe un Evelīna Zāģere, bet zēnu konkurencē Ralfs Aleks Aukmanis, Artūrs Ozollapa un Olafs Enzelis.

Pamatskolas grupā pirmās trīs vietas meiteņu konkurencē izcīnīja Andžela Dakstiņa, Marta Šterna un Zuzanna Berzinska, bet starp zēniem pirmajās trīs vietās Dāvis Samovičs, Kaspars Brenčevs, Leo Adamovičs un Kristaps Brunsliepa.

Vidusskolas grupā godalgotās vietas saņēma Keita Kampare un Endija Putiķe, kā arī Mārtiņš Veinbergs un Rinalds Kristians Tulpe.

Paldies Ikaram Žīguram, kas palīdzēja turnīra tiesāšanā.

Visu dalībnieku vārdā sakām paldies Vitautam par augsta līmeņa turnīra organizēšanu Mērsraga vidusskolā, gaidīsim ciemos arī nākamajā gadā!

 

 

 

 

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv