Sporta ziņas

17

Mērsraga meistarsacīkstes šautriņu mešanā 501

15. oktobrī Mērsraga sporta zālē notika Mērsraga 2022. gada meistarsacīkšu šautriņu mešanā sestais posms. Šis posms bija īpašs – Latvijas labākais šautriņu metējs Madars Razma pagodināja mūs ar savu klātbūtni dodot padomus gan spēles prasmēs, gan inventāra iegādei.

Trīspadsmit šautriņu metēji priekšsacīkstēs noskaidroja četrus labākos, kuri savā starpā sacentās pusfinālos. Pusfinālā savā starpā tikās Sandija Joņina un Janeks Dvoreckis, bet otrajā pārī Normunds Purvinskis pret Ivo Lindi. Veiksmīgāki un meistarīgāki izrādījās Janeks un Normunds, kas finālā noskaidroja uzvarētāju, bet cīņā par trešo vietu sacentās Ivo pret Sandiju.

Sestajā posmā uzvarēja  laurus plūca Normunds Purvinskis, otrais Janeks Dvoreckis, bet trešajā vietā Ivo Linde.

Sieviešu grupā pirmā vietā Sandija Joņina, otrajā vietā Māra Bērziņa.

 

Kopvērtējumā pēc sešiem posmiem kopējā grupā pirmais Igors Roļa, otrais Ivo Linde, bet trešajā vietā Normunds Purvinskis.

Dāmu grupā pirmā Sandija Joņina, otrā Māra bērziņa, bet trešajā vietā Anita Ozola.

Pēc posma izspēles, Madars Razma sarīkoja interesantu konkursu, kurā bija iekļauti dažādi uzdevumi ar šautriņu spēles elementiem. Dalībnieki aizraujošā un emocijām bagātā spēlē noskaidroja labākos – Tomasu Ratenieku, Normundu Purvinsku, Ivaru Indruškeviču un Sandiju Joņinu. Paldies Madaram par interesanto konkursu un sagādātajām balviņām!

Atgādinu, ka nākošais septītais posms notiks 12. novembrī Mērsraga sporta zālē 10:00.

   

 

Mērsraga pagasta padomes sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Madara konkurss.jpg
damu grupa.PNG
kopeja grupa (1).PNG
posma uzvaretaji.jpg
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes