Sporta ziņas

19

Mērsraga kausa ieguvēji spiningošanā noskaidroti!

17. septembrī laivu bāzē „Pīlēni” tika dots starts Mērsraga kausa izcīņai spiningošanā 2022- 3. noslēguma posmam.

Pavisam dalību trešajam posmam pieteica 26 laivu ekipāžas. Visas vadošās ekipāžas bija ieradušās un cīņa par kopvērtējuma noslēguma vietām solījās būt gana spraiga. Mērķi bija uzstādīti atkarībā no vietas turnīra tabulā, citi cerēja saglabāt vietu vismaz pirmajā sešiniekā, citi vēlējās izstumt vadošās ekipāžas un paši iekļūt slavas saulītē. Jāsaka, ka papildus stimulu deva arī solīdās dāvanu kartes, ko saņēma ekipāžas, kas ierindojās sacensību kopvērtējuma pirmajā sešiniekā.

Trešā posma uzvarētāji Kaspars Brunsliepa, Kaspars Zelderis. Otrajā vietā Mārcis Dzērve un Niks Gavrilko. Trešajā vietā Edgars Stiķis, Dainis Arbidāns.

Saskaitot punktus sacensību kopvērtējumā noskaidrojās, ka 2022. gada Mērsraga kausa ieguvēji ar 8 punktiem ir Ģirts Ločmelis un Dainis Viršilas, otrajā vietā ar 10 punktiem Edgars Stiķis un Dainis Arbidāns, trešie ar 11 punktiem Kaspars Zelderis un  Kaspars Brunsliepa, ceturtā vietā ar 14 punktiem Artūrs Rozenbergs un Mārtiņš Pluģis, piektie arī ar  14 punktiem Renārs Herings un Gints Šūlcs, bet sestajā vietā arī ar 17 punktiem Igors Kude, Pēteris Students.

Sacensību organizatori Oskars Apsītis un Ivars Indruškevičs, saka lielu paldies visiem, kas bija iesaistīti sacensību sarīkošanā un atbalstīja mūs!

 

 

 

Mērsraga pagasta pārvaldes sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv