Sporta ziņas

29

Mērsraga kauss spiningošanā – 2. posms!

27. augustā laivu bāzē „Pīlēni” tika dots starts Mērsraga kausa izcīņai spiningošanā 2022- 2. posmam. Mērsraga kausa izcīņas 2. posms notika nevis agri no rīta, bet sākās pusdienas laikā un turpinājās līdz vēlam vakaram.

Sacensību dalībnieki bija pārsteidzoši daudz, pavisam 27 laivu ekipāžas.

Tuvojoties sacensību noslēgumam vakara krēslā viena pēc, otras bāzē ieradās laivas ar dažādiem lomiem un dziļāku vai seklāku laivu iegrimi. Lomi labi, īpaši lielu līdaku gan nav daudz, bet asari trīs ekipāžām gandrīz maksimālo pieļaujamo desmit kilogramu robežās. Renārs Herings un Gints Šulcs, kā arī Ģirts Ločmelis un Dainis Viršilas asaru kvotu izpildīja pēc pilnas programmas, nodot precīzi desmit kilogramus asaru.  Igoram Kudem un Pēterim Studentam asari lomā 9,795 kg. Tas gan neļāva viņiem tikt augstāk par otro vietu, jo pievienot asariem varēja vien dažas līdakas. Lielākā otrā posma zivs (83 cm) – līdaka Tomasa Ratenieka un Daniela Lepera kontā.

Labāko otrā posma rezultātu – 29965 punktus uzrāda Artūrs Rozenbergs un Mārtiņš Pluģis. Viņiem četras līdakas un asari vairāk, kā seši kilogrami. Otrajā vietā ar  27601 punktiem Ģirts Ločmelis un Dainis Viršilas (viena līdaka un desmit kilogrami asaru) , bet trešo vietu ar rezultātu (27512 punkti) izcīnīja ekipāža – Igors Kude un Pēteris Students.

 

Sacensību kopvērtējumā pēc abiem posmiem pirmajā vietā ar 4 punktiem izvirzījušies Ģirts Ločmelis un Dainis Viršilas ,otrajā vietā  ar 7 punktiem  ekipāža Edgars Stiķis un Dainis Arbidāns,  trešie Renārs Herings un Gints Šūlcs arī 7 punktiem.

 

Sacensību otrais posms noslēdzies, intriga ir pieaugusi! Cīņa noslēgsies, un kausa ieguvēji tiks noskaidroti trešajā posmā 17. septembrī – starts 6:30 no laivu bāzes „Pīlēni”

 

Mērsraga pārvaldes sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993
e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

pirmie trīs 2 posms.jpg
kopvertejums 1.PNG
kopvertejums 2.PNG
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes