Sporta ziņas

24

Talsu novada sporta spēlēs otro gadu pēc kārtas uzvar Mērsrags!!!

16. jūlijā Talsos, pie Talsu 2. vidusskolas, notika Talsu novada sporta spēles. Talsu novada sporta spēlēs piedalās labākie sportisti no Talsu novada pārvaldēm. Zināmā mērā šīs sacensības varētu salīdzināt ar olimpiskajām spēlēm, jo tas ir lielākais amatieru sporta pasākums Talsu novadā, kurā katra pārvalde piedalās ar savu komandu.

Sacensību programmā tika iekļautas piecpadsmit sporta disciplīnas un dalību šajā forumā pieteica vairums Talsu novada pārvaldes. Mērsraga pagasta pārvaldes komanda bija viena no retajām, kura startēja visos piecpadsmit sporta veidos un uzrādīja spīdošus rezultātus, kopvērtējumā saglabājot savu uzvarētāja titulu. No piecpadsmit sporta veidiem tika uzvarēts piecos sporta veidos, vienā izcīnīta otrā vieta un  divos sporta veidos  ierindojāmies trešajā vietā un  trīs ierindojāmies ceturtajās vietās. Spīdošs rezultāts!!!!!

Sāksim ar mūsu piecām zelta komandām!

Ģimeņu stafetē Mērsraga komandu pārstāvēja septiņas ģimenes – Dvorecku (Janeks, Māra Bērziņa, Aleksandrs un Enija Mročko) ģimene izcīnīja pirmo un otro vietu savos startos, Misiķu ģimene (Elīna, Emīlija un Eduards) izcīnīja otro vietu savā grupā, bet Dižpēteru ģimene (Gatis, Kristīne, Kristaps un Kārlis) trešo vietu savā grupā.  Grahoļsku ģimene ( Elita un Gusts), Lindes ģimene (Artūrs, Elza), Adamoviču ģimene (Kaspars, Solvita un Daniels), kā arī Purvinsku ģimene ( Normunds un Gabriels) šoreiz pie medaļām netika, bet bija tuvu tām un ar savu startu ļoti palīdzēja kopvērtējumā Mērsraga komandai ģimeņu stafetēs izcīnīt pirmo vietu!

Volejbolā vīriešiem Mērsraga komanda uzvarēja pilnīgi visas spēles turnīrā un zelta medaļas kaklā kāra Rūdolfs Ozoliņš, Toms Tālbergs un Mikus Podkalns.

Spiešanā guļus Mērsraga komandai pirmo vietu individuāli izcīnīja Rihards Rožkalns, Artūrs Kasparāns un Mārcis Grīnšteins, otro vietu individuāli izcīna Rūdolfs Enzelis, Krists Brinkmanis, Jānis Indruškevičs, Rūdolfs Ozoliņš, Kristers Dakstiņš, bet trešo vietu Jurģis Upesjozups, Mihails Kedešs, Ritvars Upesjozups. Komandu vērtējumā svara stieņa spiešanā guļus Mērsragam pirmā vieta!

Petankā Elita Grahoļska izcīna individuāli pirmo vietu, bet viņai piepalīdzot Vivitai Ozoliņai, Artūram Lindem un Mihailam Kedešam Mērsraga komandai kopvērtējumā pirmā vieta!

Stafetē 60 metru sprinta skrējienā Mārcis Grīnšteins, Kaspars Zaļkalns, Kristers Dakstiņš, Artūrs Linde, Amanda Janberga un Viktorija Purvinska uzrāda absolūti labāko laiku un atkal nopelnīts zelts!

Stafetē tāllēkšanā no vietas Mērsraga komandā startē Amanda Janberga, Viktorija Purvinska, Artūrs Linde, Rihards Baņģis, Reinis Rubenis un Rūdolfs Ozoliņš. Saskaitot visu kopā veikto lēcienu summu, uzrāda otro labāko laiku un godam nopelnīts sudrabs!

Spēka stafetē katram individuāli jāveic četri sarežģīti spēka elementi, un tad kopā jāaizstumj busiņš līdz noteiktajam gala mērķim. Mūsējie uzrāda atzīstamu sniegumu un tikai par dažām sekundēm atpaliek no pirmajām divām vietām! Šoreiz bronza! Komandā Rūdolfs Ozoliņš, Rihards Rožkalns un Mihails Kedešs.

Lielajā noslēguma stafetē, kas startēja kā sacensību noslēguma disciplīna atkal Mērsraga komanda starp labākajām. Bronzas medaļas izcīnīja Viktorija Purvinska, Amanda Janberga, Keita Kampare, Artūrs Linde, Kaspars Zaļkalns, Mārcis Grīnšteins, Kārlis Brinkmanis un Mihails Kedešs.

 Veiklības stafetē Amanda Janberga, Viktorija Purvinska, Mārcis Grīnšteins, un Kristers Dakstiņš ir veikli un ātri dažādu uzdevumu veikšanā tomēr ar to nepietiek un esam ceturtā vietā šajā disciplīnā!

Basketbolā sievietēm interesantās un aizraujošās cīņās ceturtā vieta mūsu meitenēm Elitai Grahoļskai, Keitai Kamparei, Viktorijai Purvinskai un Sigitai Mitenbergai!

Futbolā smagās cīņās, grupu turnīru pabeidzam trešajā vietā. Izslēgšanas spēlēs pārvaram vienu pretinieku pēc otra, līdz pusfinālā pretī stājas Ģibuļu komanda. Skanot beigu signālam rezultāts nav mums labvēlīgs un cīņā par trešo vietu arī diemžēl piekāpjamies! Šogad futbolā ceturtie.  Komandā spēlēja Tomas Ratenieks, Jānis Indruškevičs, Mārcis Grīnšteins, Daniels Otmanis, Kristers Dakstiņš, Kaspars Zaļkalns, Kārlis Brinkmanis, Dāvis Arbidāns, Mihails Kedešs un Artūrs Linde!

Volejbolā sievietēm Mērsraga komandai piektā vieta. Komandā spēlēja Vivita Ozoliņa, Klinta Brinkmane un Alise Avotiņa.

Diskgolfā Mērsraga komandai mazliet pietrūkst, lai varētu kāpt uz goda pjedestāla. Komandā startēja Vivita Ozoliņa, Mihails Kedešs, Elita Grahoļska un Artūrs Linde.

Pirmie sacensības jau agri no rīta atklāja makšķernieki – Mērsraga komandu pārstāvēja Oskars Apsītis, Mariuss Vītols, Janeks Dvoreckis. Sasummējot kopā visu makšķernieku iespēto Mērsraga komanda sestā vieta!

Septīto Mērsraga komandai izcīna basketbolisti, kuriem šogad mazliet pietrūka veiksmes lai cīnītos par augstākām vietām. Basketbola komandā spēlēja Reinis Rubenis, Rihards Baņģis, Toms Driņķis un Edgars Kļava!

Sasummējot visus sporta veidus Mērsraga komanda kopvērtējumā pārliecinoši izcīna pirmo vietu!!! Esam atkārtoti nopelnījuši sportiskākās un spēcīgākas  pārvaldes titulu Talsu novadā!!!

Paldies visiem Mērsraga izlases dalībniekiem, kas startēja Talsu novada sporta spēlēs gan ziemas, gan vasaras posmos! Paldies arī līdzjutējiem, atbalstītājiem. Šis panākums ir mūsu visu kopīgā darba rezultāts. Tiksimies nākošajās sporta spēlēs ar mērķi trešo gadu pēc kārtas izcīnīt  labākās komandas titulu!

 

Mērsraga pagasta pārvaldes sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

stienis rudzenzelis.jpg
volejbols vīri.jpg
stienis rudz jurgis.jpg
stienis rihards.jpg
stienis krists.jpg
stienis kopv.jpg
stienis janis.jpg
stafete talleksana.jpg
stafete sprints.jpg
lielā noslēguma stafete.jpg
spēka stafetes dalībnieki.jpg
kopvertejums.jpg
komanda pec uzvaras.jpg
elita.jpg
dizpeteu gim.jpg
Stienis Garais daks rics.jpg
Janeks ar ģim.jpg
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes