Sporta ziņas

13

Mērsraga kauss galda tenisā!

11.decembrī Mērsraga sporta zālē notika Mērsraga kausa izcīņa galda tenisā 2021. Sportisti pēc izlozes tika sadalīti divās apakšgrupās, kurās izspēlēja grupu turnīru. Pēc grupu turnīra sportisti turpināja cīņu par godalgām izslēgšanas spēlēs.

Cīņas ritēja uz sešiem tenisa galdiem vienlaicīgi, tādēļ sacensības noritēja bez lielas kavēšanās un sportisti vēl nebija apžāvējuši sviedrus uz pieres, kad bija jau jāiesaistās jaunās cīņās. Sacensību dalībnieku meistarības līmenis bija diezgan vienmērīgs, nebija izteiktu līderu, kas būtu par galvas tiesu pārāks par visiem, tādēļ visas cīņas un izspēles bija ļoti interesantas un saistošas. Jebkurš varēja uzvarēt jebkuru un pat turnīra gaitā izveidojušies daži līderi pamanījās zaudēt dažam reitingā zemākam tenisistam. Saspringums un emocijas valdīja līdz pat pašām pēdējām cīņām, un godalgoto vietu ieguvējus noskaidroja tikai beidzoties pēdējām izspēlēm.

Un tā, Mērsraga kausa ieguvējs galda tenisā 2021. gadā Gunārs Jēkabsons, otrajā vietā Nikolajs Rogaļevs , bet trešajā vietā  Andis Reimarts.

            Pēc sacensībām tika apbalvoti arī Mērsraga meistarsacīkšu uzvarētāji galda tenisā 2020. Šis turnīrs tika pārtraukts pandēmijas uzliesmojuma dēļ.

            Pirmais 2020 gada kopvērtējumā Andris Šulcs, otrais Uldis Dēliņš, bet trešajā vietā Jurģis Ozoliņš.

Sieviešu konkurencē pirmajā vietā  Ina Šmēdiņa, otrajā vietā Austra Birzniece.

 

Mērsraga pagasta pārvaldes sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993
e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

1v2020.jpg
2v viri2020.jpg
2v2021.jpg
2vdamas2020.jpg
3v2020.jpg
3v2021.jpg
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes