Sporta ziņas

20

Noskaidroti sportiskākie Talsu novada iedzīvotāji

12. septembrī Talsos satikās Talsu novada sporta entuziasti un sportiska dzīvesveida piekritēji. Sporta spēlēs tika pārstāvēti Lībagi, Ģibuļi, Balgale, Valdgale, Laidze, Lauciene, Sabile, Stende, Mērsrags, Kolka, Dundaga, Īve un Talsi.

Lai gan šogad COVID-19 noteikto ierobežojumu dēļ sporta spēles notika citādi nekā ierasts – izpalika tradicionālā atklāšanas parāde un līdzjutēju un atbalstītāju klātbūtne –, tomēr uzmundrinājuma un apsveikuma vārdus sportistiem teica gan Talsu novada domes priekšsēdētāja Sandra Pētersone, gan Sporta komisijas priekšsēdētājs Almants Kalniņš.

Dienas garumā ap 300 sportistu 15 disciplīnās pārstāvēja savu pagastu un cīnījās par 2021. gada Talsu novada sportiskākā pagasta titulu. Dalībniekiem bija iespēja sacensties makšķerēšanā, basketbolā, volejbolā, futbolā, petankā, svaru stieņa spiešanā guļus, 6X60 metru stafetē, tāllēkšanas stafetē, ģimeņu stafetē, disku golfā, veiklība sstafetē, spēka stafetē un lielajā noslēguma stafetē.

Šogad Talsu novada pašvaldības sporta spēļu kopvērtējumā uz goda pjedestāla 3. vietā kāpa Ģibuļu pagasta komanda, 2. vietā – Laucienes komanda, bet 1. vietā sportiskā Mērsraga pagasta komanda, kas sacensībās piedalījās ar lielāko dalībnieku skaitu – 55 dalībnieki.

Paldies pagastu sporta organizatoriem un dalībniekiem par atsaucību un nezūdošo sacensību garu. Paldies organizatoru un tiesnešu komandai, kas nodrošināja raitu un kvalitatīvu sacensību norisi – sacensību galvenajam tiesnesim Valdim Kalderauskim, runasvīram Edgaram Zīvertam, biedrībām „Sporta klubs Talsi”, „Talsu spēka atlēti”, „Basketbola klubs Talsi”, „Talsu futbols”, Aivaram Lakstīgalam, Marekam Bidzānam, Laurim Karlušam, Jurim Bleiderim, Madarai Kālsbergai, AS „Talsu autotransports” un SIA „Talsu namsaimnieks” atsaucīgajiem darbiniekiem.

 

Aivars Pekmans,
Talsu novada pašvaldības sporta daļas vadītājs

FOTO: Ivars Indruškevičs

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma