Sporta ziņas

20

Talsu novada sporta spēlēs pārliecinoši uzvar Mērsrags!

12. septembrī Talsos, pie Talsu 2. vidusskolas, stingri ievērojot visus epidemioloģiskos noteikumus notika Talsu novada sporta spēles. Talsu novada sporta spēlēs piedalās labākie sportisti no Talsu novada pārvaldēm. Zināmā mērā šīs sacensības varētu salīdzināt ar olimpiskajām spēlēm, jo tas ir lielākais amatieru sporta pasākums Talsu novadā, kurā katra pārvalde piedalās ar savu komandu.

Sacensību programmā tika iekļautas piecpadsmit sporta disciplīnas un dalību šajā forumā pieteica trīspadsmit Talsu novada pārvaldes. Mērsraga pagasta pārvaldes komanda bija viena no retajām, kura startēja visos piecpadsmit sporta veidos un uzrādīja spīdošus rezultātus, pārējām komandām neatstājot nekādas cerības cīņā par uzvarētāja titulu. No piecpadsmit sporta veidiem tika uzvarēts sešos sporta veidos, četros izcīnītas otrās vietas, trīs sporta veidos  ierindojāmies trešajā vietā un atlikušajos divos palikām ceturtajās vietās. Spīdošs rezultāts!!!!!

Sāksim ar mūsu sešām zelta komandām!

Ģimeņu stafetē Mērsraga komandu pārstāvēja sešas ģimenes – Krikausku ģimene (Aigars, Laura, Emīls un Enija) izcīnīja trīs otrās vietas, Grahoļsku ģimene (Artūrs, Elita un Gusts), kā arī Krūzes ģimene (Jānis, Anna un Marta) tika pie bronzas medaļām. Ozolu ģimene (Mārtiņš, Anita, Zemgus un Gustavs Uldis), kā arī Ivanovu/Fišeru ģimene (Solvita, Mārtiņš),  un Lindes ģimene (Artūrs, Krista, Elza) šoreiz pie medaļām netika, bet bija tuvu tām un ar savu startu ļoti palīdzēja kopvērtējumā Mērsraga komandai ģimeņu stafetēs izcīnīt pirmo vietu!

Volejbolā vīriešiem Mērsraga komanda uzvarēja pilnīgi visas spēles turnīrā un zelta medaļas kaklā kāra Rūdolfs Ozoliņš, Toms Tālbergs un Mikus Podkalns.

 Futbolā smagās cīņās, kurās neiztikām arī bez traumām grupu turnīru pabeidzam otrajā vietā. Izslēgšanas spēlēs pārvaram vienu pretinieku pēc otra, līdz finālā pretī stājas Ģibuļu komanda. Skanot beigu signālam rezultāts ir mums labvēlīgs un varam svinēt uzvaru! Komandā spēlēja Tomas Ratenieks, Aigars Krikauskis, Rolands Indruškevičs, Jānis Indruškevičs, Mārcis Grīnšteins, Daniels Otmanis, Dāvis Otmanis, Jānis Nīmanis, Kristers Dakstiņš un Artūrs Linde!

 Turpināsim ar trīs zeltiem stafetēs: Veiklības stafetē Keita Kampare, Viktorija Purvinska, Mārcis Grinšteins, Daniels Otmanis, Dāvis Otmanis un Kristers Dakstiņš ir veiklākie un ātrākie dažādu uzdevumu veikšanā un atkal esam pirmie! Stafetē 60 metru sprinta skrējienā Daniels Otmanis, Rolands Indruškevičs, Kristers Dakstiņš, Artūrs Linde, Keita Kampare un Viktorija Purvinska uzrāda absolūti labāko laiku un atkal nopelnīts zelts! Stafetē tāllēkšanā no vietas Mērsraga komandā startē Elita Grahoļska, Viktorija Purvinska, Jānis Nīmanis, Ritvars Upesjozups, Daniels Otmanis un Rūdolfs Ozoliņš. Saskaitot visu kopā veikto lēcienu summu, atkal esam labākie un varam kāpt uz augstākā pjedestāla pakāpiena!

Tālāk četras otrās vietas:

Basketbolā sievietēm interesantās un aizraujošās cīņās otrā vieta mūsu meitenēm Elitai Grahoļskai, Keitai Kamparei, Viktorijai Purvinskai un Sigitai Mitenbergai!

Spēka stafetē katram individuāli jāveic četri sarežģīti spēka elementi, un tad kopā jāaizstumj automašīnu līdz noteiktajam gala mērķim. Mūsējie uzrāda atzīstamu sniegumu un tikai par pussekundi atpaliek no pirmās vietas! Šoreiz sudrabs! Komandā Jānis Indruškevičs, Rūdolfs Ozoliņš, Jānis Nīmanis un Krišjānis Reinfelds.

Petankā Elita Grahoļska izcīna individuāli trešo vietu, bet viņai piepalīdzot Vivitai Ozoliņai, Mārtiņam Ozolam un Mārcim Grīnšteinam Mērsraga komandai kopvērtējumā otrā vieta!

Lielajā noslēguma stafetē, kas startēja kā sacensību noslēguma disciplīna atkal Mērsraga komanda starp labākajām. Sudraba medaļas izcīnīja Laura Krikauska, Vivita Ozoliņa, Artūrs Linde, Rūdolfs Ozoliņš, Dāvis Otmanis, Daniels Otmanis, Ritvars Upesjozups, Kristers Dakstiņš, Rolands Indruškevičs un Jānis Indruškevičs.

Bronzu Mērsraga komandai izcīna basketbolisti, kuriem tikai viens punkts pietrūka lai spēlētu finālā! Basketbola komandā spēlēja Reinis Rubenis, Rihards Baņģis, Mārtiņš Veidemanis un Edgars Kļava!

Pirmie sacensības jau agri no rīta atklāja makšķernieki – Mērsraga komandu pārstāvēja Oskars Apsītis, Andis Pērkons, Janeks Dvoreckis. Individuāli Andrim sudraba medaļa! Sasummējot kopā visu makšķernieku iespēto Mērsraga komanda trešajā vietā!

Spiešanā guļus Mērsraga komandai pirmo vietu individuāli izcīnīja Jānis Indruškevičs, otro vietu individuāli izcīna Dāvis Otmanis, bet trešo vietu Kristers Dakstiņš, Jānis Nīmanis, Rūdolfs Ozoliņš un Krisjānis Reinfelds. Jāatzīmē Krisjāņa Reinfelda sniegums – viņš uzrādīja savu personisko rekordu un pats bija ļoti priecīgs par sasniegto rezultātu. Novēlām Krišjānim vēl smagāk trenēties un nākošajā gadā sasniegt vismaz otro vietu! Komandu vērtējumā Mērsragam trešā vieta!

Volejbolā sievietēm Mērsraga komandai ceturtā vieta. Komandā spēlēja Vivita Ozoliņa, Keita Barovska, Klinta Brinkmane un Signija Mindere.

Individuāli diskgolfā Anita Ozola izcīna trešo vietu! Mērsraga komandai mazliet pietrūkst līdz medaļām un jāsamierinās ar ceturto vietu. Komandā Anita Ozola, Mārtiņš Ozols, Elita Grahoļska un Mārcis Grīnšteins.

Sasummējot visus sporta veidus Mērsraga komanda kopvērtējumā pārliecinoši izcīna pirmo vietu!!! Esam nopelnījuši sportiskākās un spēcīgākas  pārvaldes titulu Talsu novadā!!!

Paldies visiem Mērsraga izlases dalībniekiem, kas startēja Talsu novada sporta spēlēs! Paldies arī līdzjutējiem, atbalstītājiem. Šis panākums ir mūsu visu kopīgā darba rezultāts. Tiksimies nākošajās sporta spēlēs ar mērķi nosargāt labākās komandas titulu!

 

Mērsraga pagasta pārvaldes sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993
e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

BASK SIEV 2.V.jpg
BASKVIR3.V.jpg
DAKS TRESAIS SP.jpg
ESAM KRUTAKIE.jpg
FUTB1V.jpg
GIM GRAH3V.jpg
GIMSTKRIK2.V.jpg
JANIS SPIESANA1V.jpg
KOMANDA.jpg
KRISS SP3V.jpg
LIELA NOSL ST 2V.jpg
MAK KOM 3.jpg
NIM,OTM SPIESSANA.jpg
PERKONS 2 MAK.jpg
SPEKA ST 2.V.jpg
STAFETE SPRINTS1.V.jpg
STAFETE TLL NO VIETAS 1.jpg
VEIKLIBAS ST 1V.jpg
VOLVIRI1.V.jpg

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma