Sporta ziņas

18

Mērsraga kausa ieguvēji spiningošanā noskaidroti!

18. septembrī laivu bāzē „Pīlēni” tika dots starts Mērsraga kausa izcīņai spiningošanā 2021- 3. noslēguma posmam.

Pavisam dalību trešajam posmam pieteica 15 laivu ekipāžas. Visas vadošās ekipāžas bija ieradušās un cīņa par kopvērtējuma noslēguma vietām solījās būt gana spraiga. Mērķi bija uzstādīti atkarībā no vietas turnīra tabulā, citi cerēja saglabāt vietu vismaz pirmajā sešiniekā, citi vēlējās izstumt vadošās ekipāžas un paši iekļūt slavas saulītē. Jāsaka, ka papildus stimulu deva arī solīdās dāvanu kartes, ko saņēma ekipāžas, kas ierindojās sacensību kopvērtējuma pirmajā sešiniekā. Uzdevumu vieglāku nepadarīja spēcīgais vējš un tādēļ katra ieskaites zivs bija jo vērtīgāka. 

Trešā posma uzvarētāji Ģirts Ločmelis un Dainis Viršilas ar 36866 punktiem. Viņiem sešas līdakas un gandrīz septiņi kilogrami asari, kuru vidū šīs sezonas lielākais asaris (39cm un 725 grami). Otrajā vietā Renārs Herings un Gints Šūlcs ar 32013 punktiem. Renāra un Ginta lomā trīs līdakas un gandrīz deviņi kilogrami asari. Trešajā vietā ar 23645 punktiem Oskars Apsītis un Uldis Zutis, viņiem sešas līdakas un mazliet asari.

Lielākā līdaka trešajā posmā Oskara Apsīša un Ulda Zuta ekipāžai  - 69 centimetri.

Visvairāk asarus (8,91 kg) krastā izveda Renārs Herings un Gints Šūlcs.

Nevienai no ekipāžām trešajā posmā neizdevās sasniegt nedz asaru, nedz līdaku atļauto limitu.

Saskaitot punktus sacensību kopvērtējumā noskaidrojās, ka 2021. gada Mērsraga kausa ieguvēji ar 6 punktiem ir Ģirts Ločmelis un Dainis Viršilas, otrajā vietā ar 9 punktiem Artūrs Rozenbergs un Mārtiņš Pluģis, bet trešie arī ar 9 punktiem Renārs Herings un Gints Šūlcs, ceturtā vietā ar 18 punktiem Mārcis Dzērve un Niks Gavrilko, piektie ar 19 punktiem Andris Gerķis, Igors Kude, bet sestajā vietā arī ar 19 punktiem Ainārs Pumpurs un Zigmunds Ziediņš Sudrabiņš .

Sacensību organizatori Oskars Apsītis un Ivars Indruškevičs, saka lielu paldies visiem, kas bija iesaistīti sacensību sarīkošanā un atbalstīja mūs!

  1. posma un noslēguma sacensību protokols redzams sadaļā makšķerēšana -www.mersrags.lv

Mērsraga pagasta pārvaldes sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

kausi.jpg
kop pirmie sesi.jpg
kop uzvaretaji.jpg
tresais posms.jpg

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma