Sporta ziņas

2

Pirmais posms noslēdzies!

31. jūlijā laivu bāzē „Pīlēni” stingri ievērojot visas valstī noteiktās epidemioloģiskas prasības tika dots starts Mērsraga kausa izcīņai spiningošanā 2021. Sacensības notiek trīs posmos – otrajā posmā sacensību dalībnieki startēs no laivu bāzes „Pīlēni” pēcpusdienā un mēģinās savaldīt zivis vakara copē , bet pēdējais trešais posms atkal norisināsies laivu bāzē „Pīlēni” agri no rīta.

Ierodoties agrā rītā (4:30) „Pīlēnos”, visās malās rosījās vīri, kas sparīgi veica pēdējos priekšdarbus un apkopes darbus saviem darbarīkiem. Pēc pieteikumu reģistrēšanas, sacensību atklāšanas uzrunas un mazas sacensību dalībnieku apspriedes, spiningotājiem tiek dots starts un laivas viena pēc otras pazūd Engures ezerā loma meklējumos.

Šogad sacensībām pieteicās salīdzinoši neliels daudzums komandas – 15. Pēc sacensību dalībnieku ieteikumiem nolikumā ieviests punkts par principa noķer, nofotografē un atlaid pielietošanu. Dalībnieki varēja izvēlēties arī veco labo metodi, kad lomu novērtē un nomēra tiesnesis. Jāsaka, ka vējainais un mākoņainais laiks veicināja bagātīgus lomus un dalībnieku uzrādītie rezultāti bija visnotaļ atzīstami. Sevišķi priecēja neredzētā līdaku aktivitāte. Vairākas komandas līdaku ieskaitē spēja uzrādīt maksimālo desmit zivju robežu un pat to pārspēt.

Un tā, nosverot lomus rezultāti:

Trešajā vietā – Ģirts Ločmelis, Dainis Viršilas-  38862 punkti- (10 mēra līdakas un 3,325 kilogrami asaru)

Otrajā vietā – Renārs Herings, Gints Šulcs -  49176 punktu - (10 mēra līdakas un 6,200 kilogrami asaru)

Pirmajā vietā – Mārtiņš Pluģis, Artūrs Rozenbergs-  51825 punkti -  (10 mēra līdakas un 5,350 kilogrami asaru)

Pirmā posma lielākā līdaka Mārtiņa un Artūra laivā - (77 cm).

Visvairāk asaru (9,175kg) - Mārča Dzērves un  Nika Gavrilko laivā. Lai arī šiem kungiem bija asaru rekords, līdaka bija tikai viena, lielais asaru daudzums nedeva vietu pat pirmajā desmitniekā pirmajā posmā.

Jāsaka , ka šis bija izteikts līdaku posms, jo kopumā sacensību dalībnieki pavisam kopā spēja reģistrēt 116 mēra līdakas.

 

Sacensību pirmais posms noslēdzies, pirmie punkti ekipāžām izcīnīti un spiningotājiem atvēlēts laiks sagatavoties otrajam posmam, kas notiks 21. augustā – starts no laivu bāzes „Pīlēni” -  12:00.

  1. posma sacensību protokols redzams www.mersrags.lv sadaļā makšķerēšana.

 

Mērsraga pārvaldes sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma