Sporta ziņas

5

Mērsraga kausa ieguvēji spiningošanā noskaidroti!

3. oktobrī laivu bāzē „Pīlēni” tika dots starts Mērsraga kausa izcīņai spiningošanā 2020- 3. noslēguma posmam.

Pavisam dalību trešajam posmam pieteica 17 laivu ekipāžas. Gandrīz visas vadošās ekipāžas bija ieradušās un cīņa par kopvērtējuma noslēguma vietām solījās būt gana spraiga. Mērķi bija uzstādīti atkarībā no vietas turnīra tabulā, citi cerēja saglabāt vietu vismaz pirmajā sešiniekā, citi vēlējās izstumt vadošās ekipāžas un paši iekļūt slavas saulītē. Jāsaka, ka papildus stimulu deva arī solīdās dāvanu kartes, ko saņēma ekipāžas, kas ierindojās sacensību kopvērtējuma pirmajā sešiniekā.

Trešā posma uzvarētāji Artūrs Rozenbergs un Mārtiņš Pluģis ar 12,945 kilogramu lielu lomu. Viņiem maksimālās desmit atļautās līdakas un šīs sezonas lielākais asaris (38cm un 720 grami). Otrajā vietā Helmuts un Kaspars Zelderi, arī viņiem desmit līdakas un daži asari (12,575), bet trešajā vietā Mārcis Dzērve un Niku Gavrilko, viņiem gandrīz maksimālais desmit kilogramu asaru svars un viena līdaka, kas kopā dod 11,565 kilogramu lielu lomu.

Lielākā līdaka trešajā posmā Renāra Heringa un Ginta Šūlca ekipāžai – 2,175 kilogrami.

Visvairāk asarus (98) krastā izveda Andris Razma un Aldis Juškevičs.

Saskaitot punktus sacensību kopvērtējumā noskaidrojās, ka 2020. gada Mērsraga kausa ieguvēji ar 5 punktiem ir Artūrs Rozenbergs un Mārtiņš Pluģis, otrajā vietā ar 8 punktiem Renārs Herings un Gints Šūlcs, bet trešie ar 12 punktiem Andris Razma un Aldis Juškevičs, ceturtā vietā ar 16 punktiem Mārcis Dzērve un Niks Gavrilko, piektie ar 18 punktiem Andris Gerķis, Igors Kude, bet sestajā vietā arī ar 25 punktiem Helmuts un Kaspars Zelderi.

Sacensību organizatori Oskars Apsītis un Ivars Indruškevičs, saka lielu paldies visiem, kas bija iesaistīti sacensību sarīkošanā un atbalstīja mūs!

  1. posma un noslēguma sacensību protokols redzams sadaļā makšķerēšana -www.mersrags.lv

 

 

 

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993
e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

3 posma uzvaretaji.jpg
kausi.jpg
kopvertejums sesas.jpg
pirmie tris kopvertejuma.jpg
uzvaretaji (1).jpg

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma