Sporta ziņas

21

Latvijas čempionāts spiningošanas divcīņā!

Sestdien, 19.septembrī Engures ezerā laivu bāzē „Pīlēni” risinājās kārtējais Latvijas čempionāts spiningošanas divcīņā. Spiningotāji no rīta septiņas stundas darbojās Engures ezerā, bet pēcpusdienā krastā mērojās ar spēkiem mērķī mešanā Ārenberga mērķī.

Individuālajā vērtējumā Latvijas čempiona titulu izcīnīja „Kīīīlo” komandas pārstāvis Artūrs Rozenbergs, otrajā vietā Edgars Stiķis (Mērsraga novads), bet  Ralfam Baļķītim (Mērsraga novads), Latvijas čempionātā bronzas medaļa.

          Komandu vērtējumā pirmajā vietā „Kīīīlo”, otrie Mērsraga novads, bet trešajā vietā Mērsraga novads -2.

          „Kīīīlo” komandā startēja un Latvijas čempionu titulu ieguva Artūrs Rozenbergs, Mārtiņš Pluģis, Renārs Herings un Gints Šulcs.

          Mērsraga novada komandā startēja un Latvijas čempionāta sudraba medaļas izcīnīja Edgars stiķis, Ralfs Baļķītis, Oskars Apsītis un Uldis Zutis..
          Mērsraga novada otrajā  komandā startēja un Latvijas čempionāta bronzas medaļas izcīnīja Ainārs Pumpurs, Roberts Pumpurs, Intars Rakovskis un Gintars Ozoliņš.

          Individuāli praktiskajā makšķerēšanā labāko rezultātu uzrādīja Artūrs Rozenbergs, bet kastingā labākais sportists no Priekules novada Ģirts Ločmelis.

 

Sacensību tiesneši:

 Ivars Indruškevičs, Oskars Apsītis.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

 

visi.jpg
pirmie tris individuali.jpg
pirmas tris komandas.jpg
mazās nominacijas.jpg
3 vieta.jpg
2 vieta.jpg
1 vieta.jpg
cempions.jpg

Twitter

 

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma