Sporta ziņas

15

Mērsraga kauss spiningošanā – 2. posms!

12. septembrī laivu bāzē „Pīlēni” tika dots starts Mērsraga kausa izcīņai spiningošanā 2020- 2. posmam.

Mērsraga kausa izcīņas 2. posms notika nevis agri no rīta, bet sākās pusdienas laikā un turpinājās līdz vēlam vakaram.
Sacensību dalībnieki bija pietiekoši daudz, pavisam 17 laivu ekipāžas.
Tuvojoties sacensību noslēgumam vakara krēslā viena pēc, otras bāzē ieradās laivas ar dažādiem lomiem un dziļāku vai seklāku laivu iegrimi. Lomi labi, īpaši lielu līdaku gan nav daudz, bet asari trīs ekipāžām gandrīz maksimālo pieļaujamo desmit kilogramu robežās. Lielākā otrā posma zivs (82 cm) – trīs kilogrami un 120 gramu līdaka Edgara Stiķa kontā. Lielākais asaris (33 cm) – 470 gramu smags Renāra Heriga un Ginta Šūlca ekipāžai.
Labāko otrā posma svaru – 11,265 kilogramus uzrāda Andris Razma un Aldis Juškevičs. Viņiem posma asaru rekords 125 asari. Otrajā vietā ar 10,370 kilogramu lielu lomu Artūrs Rozenbergs un Mārtiņš Pluģis , bet trešo vietu ar rezultātu (10,015 kg.) izcīnīja ekipāža – Renārs Herings un Gints Šūlcs
Sacensību kopvērtējumā pēc abiem posmiem pirmajā vietā ar 4 punktiem izvirzījušies Renārs Herings, Gints Šūlcs, otrajā vietā arī ar 4 punktiem ekipāža Artūrs Rozenbergs un Mārtiņš Pluģis, bet trešie Andris Razma un Aldis Juškevičs ar 7 punktiem.
Sacensību otrais posms noslēdzies, intriga ir pieaugusi! Cīņa noslēgsies, un kausa ieguvēji tiks noskaidroti trešajā posmā 3. oktobrī – starts 8:00 no laivu bāzes „Pīlēni”
2. posma sacensību protokols redzams sadaļā makšķerēšana -www.mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma