Sporta ziņas

4

Mērsraga kauss galda tenisā!

1.augustā Mērsraga sporta hallē notika Mērsraga kausa izcīņa galda tenisā 2020. Sacensības bija kupli apmeklētas un uz kausu sacensību sākumā cerīgi skatījās trīsdesmit trīs dalībnieki, no kuriem daudzi ietilpst Latvijas galda federācijas reitingā. Sportisti pēc iepriekšējo gadu reitinga tika sadalīti astoņās apakšgrupās, kurās izspēlēja grupu turnīru. Pēc grupu turnīra sportisti turpināja cīņu par godalgām izslēgšanas spēlēs.

Cīņas ritēja uz astoņiem tenisa galdiem vienlaicīgi, tādēļ sacensības noritēja bez lielas kavēšanās un sportisti vēl nebija apžāvējuši sviedrus uz pieres, kad bija jau jāiesaistās jaunās cīņās. Sacensību dalībnieku meistarības līmenis bija diezgan vienmērīgs, nebija izteiktu līderu, kas būtu par galvas tiesu pārāks par visiem, tādēļ visas cīņas un izspēles bija ļoti interesantas un saistošas. Jebkurš varēja uzvarēt jebkuru un pat turnīra gaitā izveidojušies daži līderi pamanījās zaudēt dažam reitingā zemākam tenisistam. Saspringums un emocijas valdīja līdz pat pašām pēdējām cīņām, un godalgoto vietu ieguvējus noskaidroja tikai beidzoties pēdējām izspēlēm.

Un tā Mērsraga kausa ieguvējs galda tenisā 2020. gadā Jānis Jankovskis, otrajā vietā Uģis Jansons , bet trešajā vietā  Raimonds Šteinerts.

Sieviešu konkurencē pirmajā vietā un kausu savā īpašumā ieguva Laura Indrikova, otrajā vietā Elīza Grebeško, bet trešajā vietā Katrīna Grebeško.

Pēc apbalvošanas turnīra iniciators Vairis Ķiršakmenis sportistus aicināja atpūsties Valgalciemā , kur galda tenisisti vēlreiz pārrunāja un izdzīvoja dienas notikumus pie bagātīgi klāta galda, veica dažādas sportiskas aktivitātes un sildījās pirtī . Pie galda skanēja dziesmas un visi bija ļoti gandarīti par labi izdevušos turnīru.

Turnīra organizatori saka paldies par atbalstu Mērsraga novada domei.

 

Turnīra organizētājs Vairis Ķiršakmenis,

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993
e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

IMG-20200803-WA0001.jpg
IMG-20200803-WA0011.jpg
IMG-20200803-WA0030.jpg

Twitter

 

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma