Sporta ziņas

20

Pirmais posms noslēdzies!

18. jūlijā laivu bāzē „Pīlēni” tika dots starts Mērsraga kausa izcīņai spiningošanā 2020. Sacensības notiek trīs posmos – otrajā posmā sacensību dalībnieki startēs no laivu bāzes „Pīlēni” pēcpusdienā un mēģinās savaldīt zivis vakara copē , bet pēdējais trešais posms atkal norisināsies laivu bāzē „Pīlēni” agri no rīta.

Ierodoties agrā rītā (4:30) „Pīlēnos”, visās malās rosījās vīri, kas sparīgi veica pēdējos priekšdarbus un apkopes darbus saviem darbarīkiem. Pēc pieteikumu reģistrēšanas, sacensību atklāšanas uzrunas un mazas sacensību dalībnieku apspriedes, spiningotājiem tiek dots starts un laivas viena pēc otras pazūd Engures ezerā loma meklējumos.

Šogad sacensībām pieteicās nebijis daudzums komandas – 28. Tik lielā konkurencē, katrai noķertajai ieskaites zivij, jo lielāka nozīme un ietekme uz rezultātu kopvērtējumā. Pēc sacensību dalībnieku ieteikumiem nolikumā ieviests punkts par izmēra ieviešanu asarim – 15centimetri. Jāsaka, ka karstais laiks neveicināja bagātīgus lomus un dalībnieku uzrādītie rezultāti bija pieticīgi.

Un tā, nosverot lomus rezultāti:

Trešajā vietā – Mārcis Dzērve, Niks Gavrilko-  6,055kg.

Otrajā vietā – Mārtiņš Pluģis, Artūrs Rozenbergs-  6,675kg.

Pirmajā vietā – Renārs Herings, Gints Šulcs -  7,575kg.

Pirmā posma lielākā līdaka Renāra un Ginta laivā - 1,325 kilogrami.(59 cm). Viņiem arī lielākais asaris – 0,565 kilogrami (35 cm).

Visvairāk līdaku (3) noķēra Pāvels Kerans un Agris Kirkovalds. Tas gan viņiem nedeva vietu  pirmajā sešiniekā.

Visvairāk asaru (68) - Mārča Dzērves un  Nika Gavrilko laivā. Lai arī šiem kungiem nebija nevienas līdakas, lielais asaru daudzums deva trešo vietu pirmajā posmā.

 

Sacensību pirmais posms noslēdzies, pirmie punkti ekipāžām izcīnīti un spiningotājiem atvēlēts laiks sagatavoties otrajam posmam, kas notiks 12. septembrī – starts no laivu bāzes „Pīlēni” -  12:00.

  1. posma sacensību protokols redzams www.mersrags.lv sadaļā makšķerēšana.

 

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma