Sporta ziņas

28

Futbola diena Mērsragā

Futbola dienas mērķis ir sekmēt masu futbola popularitāti un radīt īstus svētkus visiem futbola cienītājiem.

Mūsdienās FUTBOLS ir viena no spilgtākajām sociālajām parādībām sportā, ar kuru aktīvi nodarbojas miljoniem pasaules iedzīvotāju, un vadošajiem futbola sarīkojumiem līdzi seko vairāk nekā viens miljards cilvēku. Lai godinātu futbolu un tā cienītājus, UEFA ir izsludinājusi īpašu dienu, kas ir veltīta visiem futbola draugiem. Futbola dienas galvenais mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu, popularizēt futbolu un sportu kopumā, kā vērtību, radot iespēju kopīgi piedalīties kvalitatīvā, informatīvi izglītojošā pasākumā.
Arī  Mērsragā 26. oktobrī Futbola dienas ietvaros notika futbola draudzības turnīrs, kur piedalījās  Mērsraga novada izlases, kas sastādītas pēc izlozes principiem:

Turnīrā uzvarēja Zaļā komanda (Emīls Gobergs, Kaspars Zaļkalns, Ivars Indruškevičs, Valts Rožkalns, Oskars Sproģis, Dāvis Arbidāns un Kārlis Brinkmanis.) otrajā vietā Sarkanā komanda (Artis Kaļiņičenko, Ingus Pudurs, Kristaps Smilgainis, Jānis Indruškevičs, Daniels Otmanis, Kaspars Adamovičs, Elvis Ķevlis un Artūrs Kasparāns), bet trešie Krāsainā  komanda (Reinis Rubenis,Intars Rakovskis, Kristers Dakstiņš, Kristers Līcītis, Alekss Āboliņš, Leo Adamovičs un Krists Brinkmanis).

Spēļu starplaikos notika dažādi konkursi ar futbola spēles elementiem un tā :

Pēcspēles soda sitienos labākais Alekss Āboliņš.

Sitienos no centra uz precizitāti labākais Kristers Dakstiņš.

Futbola bumbas žonglēšanā uzvarēja Oskars Sproģis.

Bet precīzākais sitiens pa vārtu pārlikni padevās Kasparam Zaļkalnam.


Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Kā Jūs vērtējat centienus tūrisma jomas attīstībā Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma