Sporta ziņas

14

Mērsraga kausa ieguvēji spiningošanā noskaidroti!

12. oktobrī laivu bāzē „Pīlēni” tika dots starts Mērsraga kausa izcīņai spiningošanā 2019- 3. noslēguma posmam.

Pavisam dalību trešajam posmam pieteica 10 laivu ekipāžas. Visas vadošās ekipāžas bija ieradušās un cīņa par kopvērtējuma noslēguma vietām solījās gana spraigas. Mērķi bija uzstādīti atkarībā no vietas turnīra tabulā, citi cerēja saglabāt vietu vismaz pirmajā sešiniekā, citi vēlējās izstumt vadošās ekipāžas un paši iekļūt slavas saulītē. Jāsaka, ka papildus stimulu deva arī solīdās dāvanu kartes, ko saņēma ekipāžas, kas ierindojās sacensību kopvērtējuma pirmajā sešiniekā.

Trešā posma uzvarētāji Renārs Herings un Mārcis Dzērve ar 11,880 kilogramu lielu lomu. Otrajā vietā Artūrs Rozenbergs un Mārtiņš Pluģis (10,915), bet trešajā vietā Oskars Apsītis un Uldis Zutis ar 9,760 kilogramu lielu lomu.

Lielākā līdaka trešajā posmā Uldim Zutim – 4,790 kilogrami.

Saskaitot punktus sacensību kopvērtējumā noskaidrojās, ka 2019. gada Mērsraga kausa ieguvēji ar 6 punktiem ir Renārs Herings un Mārcis Dzērve, otrajā vietā ar 11 punktiem Ivars Lasmanis un Rinalds Hūns, bet trešie ar 12 punktiem Artūrs Rozenbergs un Mārtiņš Pluģis, ceturtā vietā ar 13 punktiem Andris Razma un Aldis Juškevičs, piektie ar 18 punktiem Andris Gerķis, Igors Kude, bet sestajā vietā arī ar 22 punktiem Uldis Zutis un Oskars Apsītis.

Sacensību organizatori Oskars Apsītis un Ivars Indruškevičs, saka lielu paldies visiem, kas bija iesaistīti sacensību sarīkošanā un atbalstīja mūs!

  1. posma un noslēguma sacensību protokols redzams sadaļā makšķerēšana -www.mersrags.lv

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Kā Jūs vērtējat centienus tūrisma jomas attīstībā Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma