Sporta ziņas

19

Mērsraga kauss galda tenisā!

17.augustā jaunajā Mērsraga sporta hallē notika Mērsraga kausa izcīņa galda tenisā 2019. Sacensības bija kupli apmeklētas un uz kausu sacensību sākumā cerīgi skatījās trīsdesmit četri dalībnieki, no kuriem daudzi ietilpst Latvijas galda federācijas reitingā.

Sportisti pēc iepriekšējo gadu reitinga tika sadalīti četrās apakšgrupās, kurās izspēlēja grupu turnīru. Labākie trīs no katras grupas turpināja cīņu par medaļām, bet sportisti, kuriem todien neveicās turpināja cīņu par vietu sadalīšanu aiz pirmā divpadsmitnieka.

Cīņas ritēja uz astoņiem tenisa galdiem vienlaicīgi, tādēļ sacensības noritēja bez lielas kavēšanās un sportisti vēl nebija apžāvējuši sviedrus uz pieres, kad bija jau jāiesaistās jaunās cīņās. Sacensību dalībnieku meistarības līmenis bija diezgan vienmērīgs, nebija izteiktu līderu, kas būtu par galvas tiesu pārāks par visiem, tādēļ visas cīņas un izspēles bija ļoti interesantas un saistošas. Jebkurš varēja uzvarēt jebkuru un pat turnīra gaitā izveidojušies daži līderi pamanījās zaudēt dažam reitingā zemākam tenisistam. Saspringums un emocijas valdīja līdz pat pašām pēdējām cīņām, un godalgoto vietu ieguvējus noskaidroja tikai beidzoties pēdējām izspēlēm.

Un tā Mērsraga kausa ieguvējs galda tenisā 2019. gadā Jānis Jankovskis, otrajā vietā Renārs Gribusts , bet trešajā vietā  Aigars Lagzdiņš.

Sieviešu konkurencē pirmajā vietā un kausu savā īpašumā ieguva Jana Linde, otrajā vietā Ina Šmēdiņa, bet trešā vietā Laura Indrikova.

Pēc apbalvošanas turnīra iniciatori Uldis Zutis un Vairis Ķiršakmenis sportistus aicināja atpūsties Valgalciemā , kur galda tenisisti vēlreiz pārrunāja un izdzīvoja dienas notikumus pie bagātīgi klāta galda, veica dažādas sportiskas aktivitātes un sildījās pirtī . Pie galda skanēja dziesmas un visi bija ļoti gandarīti par labi izdevušos turnīru.

Turnīra organizatori saka paldies par atbalstu Mērsraga novada domei.

 

Turnīra organizētāji Uldis Zutis un Vairis Ķiršakmenis,

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Abi kausa ieguvēji
kausi.jpg
Labākie - vīri un sievas
pirmais prieks.jpg
pirmas damas.jpg
pirmie tris viri.jpg

Twitter

 

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma