Sporta ziņas

12

Mērsraga meistarsacīkstes florbolā - 6.posms!

9. augustā Mērsraga sporta zālē notika Mērsraga meistarsacīkstes florbolā 6. posms.

Pirmajā vietā un 6. posma uzvarētāji komanda „Brekši” – Helvijs Smetana, Davis Janbergs, Krists Brinkmanis  un Kārlis Brinkmanis.

Otrajā vietā komanda  „Exel” – Ritvars Upesjozups, Artūrs Kasparāns, Mārtiņš Veinbergs, Kristers Janbergs un Aleksis Fībigs.

Trešajā vietā komanda „Mangaļi” – Janeks Dvoreckis, Kristers Dakstiņš un Intars Rakovskis.

 

Pēc sešiem posmiem komandu vērtējumā ar 30 punktiem vadībā  komanda „Brekši”, otrajā vietā ar 28 punktiem komanda „Exel”, bet trešajā vietā ar 26 punktiem „Mangaļi”

 

Sestajā posmā rezultatīvākais spēlētājs Dāvis Janbergs komanda „Brekši” viņam 10 punkti. Visvairāk vārtu 6. Posmā trīs spēlētājiem Dāvim Janbergam un Helvijam Smetanam komanda „Brekši”, kā arī Kristeram Dakstiņam komanda „Mangaļi” – viņiem katram 4 vārti. Labākais piespēlētājs piektajā posmā Dāvis Janbergs komanda „Brekši””  -  6 rezultatīvas piespēles.

Kopvērtējumā rezultatīvākais spēlētāja godu dala divi florbolisti Kristers Janbergs komanda „Exel” un Karlis Brinkmanis komanda „Brekši”  abi ar 28 punktiem.

Kopvērtējumā visvairāk vārtu  Jānim Bervaldam „Brekši ” – 18 vārti.

Kopvērtējumā labākais piespēlētājs Ritvars Upesjozups „Exel” – viņam 13 piespēles.

Nākošais septītais posms, notiks 13. septembrī, sacensību sākums nemainīgi17:00. Sacensību dalībniekiem lūgums pieteikties jau iepriekš, vai sacensību dienā līdz 16:50.Sīkāka informācija par turnīru – tabulas un statistika Mērsraga novada domes mājas lapā www.mersrags.lv – sadaļā florbols.

 

Tiesnesis Jurģis Upesjozups

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma