Sporta ziņas

3

Talsu novada atklātajās sporta spēlēs Mērsraga novadam sudrabs!

1. jūnijā Talsos pie otrās vidusskolas notika Talsu novada sporta spēļu noslēguma – vasaras posms. Talsu novada sporta spēlēs piedalās labākie sportisti no Talsu novada pārvaldēm, kā arī uzaicināti blakus novadi – Rojas, Dundagas un Mērsraga novadi. Sporta spēles sadalītas divos posmos – ziemas posmā un vasaras posmā.

Pirmie sacensības jau agri no rīta atklāja makšķernieki – Mērsraga komandu pārstāvēja Oskars Apsītis, Andris Pērkons, Janeks Dvoreckis. Sasummējot kopā visu makšķernieku iespēto Mērsraga komanda iekļūst labāko trīniekā.
Pēc atklāšanas parādes, svinīgajām uzrunām un laba vēlējumiem sākas cīņas basketbola, futbola un volejbola laukumos, kā arī sāk startēt ģimeņu stafetes un veiklības stafete.
Trešajā vietā ģimeņu stafetēs ierindojās Samoviču ģimene.(Valērijs, Taņa, Gvido, Dāvis un Rainers). 
Vēl Mērsragu pārstāvēja Grahoļsku ģimene. Ģimeņu stafetes kopvērtējumā Mērsraga novadam trešā vieta.
Pirms ģimeņu stafetēm starts tiek dots veiklības stafetei, kurā izpildot dažādus elementus, jāveic sarežģīta distance. Mērsraga komandai šoreiz nepaveicas un nespējam ielauzties starp labākajiem – Betija Līcīte, Kerija Grudkina, Jānis Kuklis, Kristers Dakstiņš, Kārlis Brinkmanis un Mihails Kedešs.
Paralēli visām sacensībām sportisti sacenšas svara stieņa spiešanā guļus. Šajā spēka disciplīnā Mērsraga komandas sportisti pārliecinoši uzvar pārējās komandas un savās svara kategorijās zelta medaļas saņem Eduards Smilgainis, Rihards Rožkalns, Jānis Indruškevičs, sudrabs Rūdolfam Ozoliņam un bronza Kristeram Dakstiņam. Komandu vērtējumā mūsu komandai pirmā vieta!
Sacensības turpinās sporta spēlēs un pentangā, kur Mērsraga komanda uzrāda labus rezultātus. Pēc priekšsacīkstēm pārliecinoši finālam kvalificējas trīs Mērsraga komandas pārstāvji. Komandu vērtējumā Mērsragam otrā vieta. Individuāli Vivita Ozoliņa otrajā vietā, bet Uldis Zaļkalns trešajā vietā. Komandā vēl startēja Ivars Indruškevičs un Elita Grahoļska.
Paralēli savas cīņas vieglatlētikas sektoros trīs vecuma grupās uzsāk vieglatlēti. 
Mērsradznieki vieglatlētikas kopvērtējumā saņem sudrabu un plūc laurus visās četrās disciplīnās katrā vecuma grupā:
60 metru sprintā: 
Pirmā vieta Madarai Baklušinai, Daigai Auziņai,
otrā vieta Kristam Lindenblatam , 
trešā vieta Kerijai Grudkinai, Sigitai Mitenbergai, Elitai Grahoļskai, Uldim Grinbergam – Zaļkalnam.
Tāllēkšanā
otrā vieta Madarai Baklušinai,
trešā vieta Betijai Līcītei, Elitai Grahoļskai, Uldim Grinbergam – Zaļkalnam.
500 metros sievietēm un 1000 metros vīriešiem Mērsradznieki sekojošās vietās : 
Pirmā vieta Kārlim Treimanim, un Madarai Baklušinai
trešā vieta Kerijai Grudkinai un Daigai Auziņai,
Lodes grūšanā: pirmā vieta Uldim Grinbergam – Zaļkalnam.
Vieglatlētikas stafetē tāllēkšana no vietas Mērsraga komanda parādot izcilu rezultātu izcīna pirmo vietu– komandā startēja Kerija Grudkina, Madara Baklušina, Betija Līcīte, Rūdolfs Ozoliņš, Toms Tālbergs, Jānis Kuklis.
Vieglatlētikas stafetā 6 X60 metri atkal labākie ir Mērsraga komandas sportisti, kas pārliecinoši izcīna zelta medaļas. Komandā startēja Kerija Grudkina, Madara Baklušina, Betija Līcīte, Kristers Dakstiņš, Jānis Kuklis un Kārlis Treimanis.
Futbolā mūsējie pusfinālā piedzīvo zaudējumu un jāsamierinās ar spēli par trešo vietu, kurā tiek izcīnīta pārliecinoša uzvara. Mērsraga komandā spēlēja Jānis Indruškevičs, Kristers Dakstiņš, Mihails Kedešs, Kristaps Smilgainis, Jānis Bervalds un Kārlis Brinkmanis.
Cīņas beigušās jau basketbola un volejbola laukumos, kur sīvās un saspringtās cīņās, kur rezultāts izšķiras tikai spēles galotnēs, basketbolā dāmām iegūstam otro vietu, bet vīru konkurencē esam tuvu vadošajām komandām un paliekam piektajā vietā. Dāmu basketbola komandā spēlēja – Sigita Mitenberga, Elita Grahoļska un Betija Līcīte. Vīriešu komandā Ivo Pūce, Edgars Kļava, Reinis Rubenis un Jānis Baumerts. 
Sacensībās galda tenisā paliekam ceturtajā vietā(Jurģis Ozoliņš, Vairis Ķiršakmenis un Sigita Mitenberga). Arī novusā šoreiz neiekļūstam starp godalgotajām komandām.(Guntis un Janeks Dvorecki, Anete Grīva).
Volejbolā vīru komanda jau trešo gadu pēc kārtas cīnās finālā par zeltu. Ja pirms diviem gadiem es rakstīju, ka vīri paveikuši brīnumu un vīru konkurencē izcīnām vēsturisku uzvaru kuru izdevās dubultot pagājušajā gadā, tad tagad jau varu teikt - šoreiz tikai sudrabs! Mūsu volejbola komandā spēlēja Rūdolfs Ozoliņš, Uldis Bērzkalns un Toms Tālbergs.
Dāmu konkurencē pludmales volejbola laukumos cīnījās Betija Līcīte, Beāte Reinfelde, Vivita Ozoliņa un Signija Mindere.
Sacensības noslēdzas ar atraktīvo spēka stafeti kur veicot četrus spēka vīru vingrinājumus stafete noslēdzas ar smagās automašīnas stumšanu. Mērsraga novads izlozē septīto starta numuru un vīri ( Mihails Kedešs, Rūdolfs Ozoliņš, Jānis Indruškevičs un Jānis Bervalds) savu darbu izdara godam uzstādot labu laiku, kas ir otrais labākais un sudraba medaļas atkal mūsu.
Sasummējot visus sporta veidus Mērsraga komanda kopvērtējumā izcīnījusi augsto otro vietu par nieka diviem punktiem atpaliekot no pirmās vietas. Kārtējo reizi varu teikt, ka vieni no labākajiem sportistiem dzīvo Mērsraga novadā!!!!!
Paldies visiem Mērsraga izlases dalībniekiem, kas startēja gan ziemas, gan vasaras posmā. Paldies arī līdzjutējiem, atbalstītājiem. Šis panākums ir mūsu visu kopīgā darba rezultāts. Tiksimies nākošajās 2020. gada sporta spēlēs ar mērķi izcīnīt labākās komandas titulu.

Twitter

 

Aptaujas

Kā Jūs vērtējat centienus tūrisma jomas attīstībā Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma