Sporta ziņas

3

Mērsraga novads Veselības nedēļā!

No 27. maija līdz 02. jūnijam, visas nedēļas garumā, Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA) sadarbībā ar Latvijas pilsētu un novadu pašvaldībām organizēja Veselības Nedēļu, kuras ietvaros visā Latvijas teritorijā notika dažādi fizisko aktivitāšu pasākumi.

Veselības Nedēļa tika organizēta jau septīto gadu, lai parādītu, ka ir daudzi vienkārši un visiem pieejami veidi, kā ikdienā nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, kas vērstas uz cilvēka veselības uzlabošanu, piemēram, soļošana, skriešana, nūjošana, dažādas spēles, pārgājieni u.c. aktivitātes. Veselības Nedēļas mērķis ir pievērst uzmanību tam, ka tieši regulāras fiziskās aktivitātes ir vislētākais un efektīvākais veids, kā novērst dažādas slimības, it īpaši šī brīža ekonomiskajos apstākļos. Veselības Nedēļa tiek rīkota starptautiska projekta „Move” ietvaros. Projekta mērķis ir līdz 2020. gadam iesaistīt 100 miljonus Eiropas iedzīvotāju fiziskās aktivitātēs. To plānots sasniegt, sadarbojoties ar valsts mēroga organizācijām, kas savukārt koordinētu un veicinātu pašvaldību rīkotas aktivitātes savu valstu ietvaros.

Arī Mērsraga novads kā parasti piedalījās ar savu  devumu veselības nedēļā.

Mērsraga vidusskolas skolnieki nedēļas garumā veica:

Skriešana

103,7 km

Vingrojumi muguras musk.

6738 reizes

Palēcieni

9562 reizes

Pietupieni

1938 reizes

Vingrojumi vēdera musk.

2973 reizes


Vidusskolas kontu papildināja Līva Kadiķe ar noskrietiem 24,93 kilometriem nedēļas garumā un Inga Jefrēmova ar 5 km garu pastaigu.

Mērsraga sportistu komanda startēja Talsu novada atklātajās sporta spēlēs, kur 15 sporta veidos kopvērtējumā izcīnīja augsto otro vietu. (tika veikti neskaitāmi daudz dažādu fizisko aktivitāšu visas dienas garumā).

Paldies visiem kuri piedalījās un atbalstīja veselības nedēļu ar savām aktivitātēm, kopā mēs varam sasniegt daudz.  Par veselu Mērsragu, par veselu Latviju!

 

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Kā Jūs vērtējat centienus tūrisma jomas attīstībā Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma