Sporta ziņas

25

Mērsraga kauss šautriņu mešanā 2019!

Mērsraga vidusskolā 23. februārī tika noskaidroti 2019. gada Mērsraga kausa ieguvēji šautriņu mešanā. Sacensību priekšsacīkstēs tika izspēlēti fināla sacensību pāri.

Pusfinālos savā starpā tikās Mārtiņš Ozols un Janeks Dvoreckis, kā arī Normunds Purvinskis un Ivars Indruškevičs. Veiksmīgāki un meistarīgāki izrādījās Janeks un Normunds, kas savā starpā finālā noskaidroja Mērsraga kausa ieguvēju. Ļoti aizraujošā finālā par Mērsraga kausa ieguvēja titulu pārliecinošu uzvaru izcīna Normunds Purvinskis, sudrabs Janekam Dvoreckim, bet bronza Ivaram Indruškevičam.

Dāmu konkurencē uzvara Ingai Purvinskai.

Atgādinu, ka turpinās arī Mērsraga novada meistarsacīkstes šautriņu mešanā, kas notiek katra mēneša pēdējā svētdienā 10:00 Mērsraga vidusskolā.

 

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma