Sporta ziņas

27

Noslēgušās Mērsraga meistarsacīkstes florbolā 3:3!

14. decembrī Mērsraga sporta zālē notika Mērsraga meistarsacīkstes florbolā 10. noslēguma posms.

Mērsraga 2018. gada meistarsacīkstēs florbolā 3:3 trešo vietu izcīnīja komanda Kaučs un & – Rihards Rožkalns, Miks Laukšteins, Tomas Ratenieks un Reinis Rozentāls.

 

Sudraba medaļas komandai Vecie Brekši – Kārlis Brinkmanis, Jānis Bervalds, Helvijs Smetana, Dāvis Arbidāns un Dāvis Janbergs.

 

Čempionu tituls un zelta medaļas komandai Excel – Daniels Karlsons, Ritvars Upesjozups, Kristers Līcītis, Artūrs Kasparāns, Kristers Janbergs.

 

Paldies visiem, kas piedalījās Mērsraga meistarsacīkstēs florbolā 3:3 un novēlu visiem Priecīgus Ziemassvētkus, kā arī Laimīgu Jauno 2019. gadu. Nākamais gads nāks ar jaunām cīņām un jaunām uzvarām, nekur neizpaliks arī kāds zaudējums, tādēļ visus gaidu jau pirmajā posmā, kas notiks 11. janvārī, sacensību sākums nemainīgi 17:00. Ikkatram vienam sacensību dalībniekam lūgums pieteikties jau iepriekš, vai sacensību dienā līdz 16:50.

 

Sacensību tiesnesis Jurģis Upesjozups.

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma