Sporta ziņas

15

Mērsraga vidusskolas kausa izcīņa dambretē!

14. novembrī Latvijas patriotiskās nedēļas ietvaros Mērsraga vidusskolas telpās norisinājās Mērsraga vidusskolas kausa izcīņa dambretē. Dambretes turnīrs notika sadarbībā ar Latvijas dambretes attīstības biedrības valdes priekšsēdētāju Vitautu Budreiku.

Jaunie dambretisti sacentās trīs grupās, un sacensībās pavisam piedalījās 99 dalībnieki. Pēc sešu kārtu izspēles sākumskolas grupā pie pirmajām trīs vietām meiteņu konkurencē tika Anna Karlsone, Rebeka Strautmane, Marta Šterna, bet zēnu konkurencē Kristaps Brunsliepa, Kaspars Brenčevs un Roberts Rožkalns.

Pamatskolas grupā pirmās trīs vietas meiteņu konkurencē izcīnīja Rebeka Stepānova, Amanda Mosa un Laura Ķiršakmene, bet starp zēniem pirmajās trīs vietās Rihards Baņģis, Ingus Pērkons un Daniels Karlsons.

Vidusskolas grupā godalgotās vietas saņēma Amanda Janberga, Denīze Krauča un Klinta Brinkmane, kā arī Dāvis Arbidāns, Kaspars Grīnbergs – Zaļkalns un Arnols Luksis.

Paldies visām skolotājām, kas palīdzēja turnīra tiesāšanā.

Vitauts Budreika ar izlozes palīdzību desmit bērniem dāvināja dambretes komplektus, lai ikdienā būtu iespēja dambretes prasmes attīstīt vēl labāk.

Visu dalībnieku vārdā sakām paldies Vitautam par augsta līmeņa turnīra organizēšanu Mērsraga vidusskolā, gaidīsim ciemos arī nākamajā gadā!

 

Foto : Santa Pūliņa.

Dambretes treneris Ikars Žīgurs.

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma