Sporta ziņas

22

Mērsraga kausa ieguvēji spiningošanā noskaidroti!

20. oktobrī laivu bāzē „Pīlēni” tika dots starts Mērsraga kausa izcīņai spiningošanā 2018- 3. noslēguma posmam.

Pavisam dalību trešajam posmam pieteica 15 laivu ekipāžas. Visas vadošās ekipāžas bija ieradušās un cīņa par kopvērtējuma noslēguma vietām solījās gana spraigas. Mērķi bija uzstādīti atkarībā no vietas turnīra tabulā, citi cerēja saglabāt vietu vismaz pirmajā sešiniekā, citi vēlējās izstumt vadošās ekipāžas un paši iekļūt slavas saulītē. Jāsaka, ka papildus stimulu deva arī solīdās dāvanu kartes, ko saņēma ekipāžas, kas ierindojās sacensību kopvērtējuma pirmajā sešiniekā.

Trešā posma uzvarētāji Edgars Stiķis un Dainis Arbidāns ar 17,745 kilogramu lielu lomu. Otrajā vietā Pāvels Sibiļevs un Edgars Rubulis (12,055), bet trešajā vietā Artūrs Rozenbergs un Mārtiņš Pluģis ar 7,990 kilogramu lielu lomu.

Lielākā līdaka trešajā posmā Pāvelam Sibiļevam – 3,175 kilogrami.

Saskaitot punktus sacensību kopvērtējumā noskaidrojās, ka 2018. gada Mērsraga kausa ieguvēji ar 7 punktiem ir Artūrs Rozenbergs un Mārtiņš Pluģis, otrajā vietā ar 11 punktiem Renārs Herings, Andrejs Ivļijevs, bet trešie ar 13 punktiem Pāvels Sibiļevs un Edgars Rubulis, ceturtā vietā ar 18 punktiem Andris Razma un Aldis Juškevičs, piektie ar 22 punktiem Artis Akmanis, Mārtiņš Reks, bet sestajā vietā arī ar 22 punktiem Uldis Zutis un Viktors Sibiļevs.

Sacensību organizatori Oskars Apsītis un Ivars Indruškevičs, saka lielu paldies visiem, kas bija iesaistīti sacensību sarīkošanā un atbalstīja mūs!

  1. posma un noslēguma sacensību protokols, kā arī bildes redzamas sadaļā makšķerēšana -www.mersrags.lv

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Kā vērtē pašreizējo tūrisma attīstības līmeni Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma