Sporta ziņas

1

Mērsraga kauss galda tenisā!

29.septembrī jaunajā Mērsraga sporta hallē notika Mērsraga kausa izcīņa galda tenisā 2018. Sacensības bija kupli apmeklētas un uz kausu sacensību sākumā cerīgi skatījās divdesmit seši dalībnieki, no kuriem daudzi ietilpst Latvijas galda federācijas reitingā.

Sportisti pēc iepriekšējo gadu reitinga tika sadalīti četrās apakšgrupās, kurās izspēlēja grupu turnīru. Labākie četri no katras grupas turpināja cīņu par medaļām, bet sportisti, kuriem todien neveicās turpināja cīņu par vietu sadalīšanu aiz pirmā sešpadsmitnieka.

Cīņas ritēja uz astoņiem tenisa galdiem vienlaicīgi, tādēļ sacensības noritēja bez lielas kavēšanās un sportisti vēl nebija apžāvējuši sviedrus uz pieres, kad bija jau jāiesaistās jaunās cīņās. Sacensību dalībnieku meistarības līmenis bija diezgan vienmērīgs, nebija izteiktu līderu, kas būtu par galvas tiesu pārāks par visiem, tādēļ visas cīņas un izspēles bija ļoti interesantas un saistošas. Jebkurš varēja uzvarēt jebkuru un pat turnīra gaitā izveidojušies daži līderi pamanījās zaudēt dažam reitingā zemākam tenisistam. Saspringums un emocijas valdīja līdz pat pašām pēdējām cīņām, un godalgoto vietu ieguvējus noskaidroja tikai beidzoties pēdējām izspēlēm.

Un tā Mērsraga kausa ieguvējs galda tenisā 2018. gadā Jānis Jankovskis, otrajā vietā Uldis Tilibs , bet trešajā vietā  Māris Putnieks.

Sieviešu konkurencē pirmajā vietā un kausu savā īpašumā ieguva Laura Indrikova ,otrajā vietā Katrīna Grebeško, bet trešā vietā Elīna Grebeško.

Pēc apbalvošanas turnīra iniciatori Uldis Zutis un Vairis Ķiršakmenis sportistus aicināja atpūsties kempingā Upesgrīvā , kur galda tenisisti vēlreiz pārrunāja un izdzīvoja dienas notikumus pie bagātīgi klāta galda, veica dažādas sportiskas aktivitātes un sildījās pirtī . Pie galda skanēja dziesmas un visi bija ļoti gandarīti par labi izdevušos turnīru.

Turnīra organizatori saka paldies par atbalstu Mērsraga novada domei.

 

 

Turnīra organizētāji Uldis Zutis un Vairis Ķiršakmenis,

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma