Sporta ziņas

25

FUTBOLA DIENA MĒRSRAGĀ

Futbola diena ir īpaša, UEFA un Latvijas Futbola federācijas izsludināta diena visiem futbola draugiem. Futbola dienas mērķis ir sekmēt masu futbola popularitāti un radīt īstus svētkus visiem futbola cienītājiem.

Mūsdienās FUTBOLS ir viena no spilgtākajām sociālajām parādībām sportā, ar kuru aktīvi nodarbojas miljoniem pasaules iedzīvotāju, un vadošajiem futbola sarīkojumiem līdzi seko vairāk nekā viens miljards cilvēku. Lai godinātu futbolu un tā cienītājus, UEFA ir izsludinājusi īpašu dienu, kas ir veltīta visiem futbola draugiem. Futbola dienas galvenais mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu, popularizēt futbolu un sportu kopumā, kā vērtību, radot iespēju kopīgi piedalīties kvalitatīvā, informatīvi izglītojošā pasākumā.
Arī  Mērsragā 23. septembri Futbola dienas ietvaros notika futbola draudzības turnīrs, kur piedalījās piecas  Mērsraga novada izlases, kas sastādītas pēc sekojošiem principiem:

U12                             Kapteinis Krists Brinkmanis

U14                             Kapteinis Daniels Karlsons

U18                             Kapteinis Eduards Smigainis
U 25                            Kapteinis Jānis Indruškevičs

U virs 30                     Kapteinis Ivars Indruškevičs

Turnīrā uzvarēja U 18(Jānis Bervalds, Kārlis Brinkmanis, Rihards  Rožkalns, Kristers Dakstiņš, Reinis Rozentāls, Miks Laukšteins, Tomass Ratenieks, Eduards Smilgainis.) otrajā vietā U- 14 (Daniels Karlsons, Kaspars Zaļkalns, Rihards Baņģis, Artis Kaļiņičenko,Reinis Rubenis, Kristers Līcītis, un Artūrs Kasparāns), bet trešie U virs 30 komanda (Ivars Indruškevičs, Ingus Pudurs, Oskars Ķevlis, Gints Stanga, Intars Rakovskis, Leonīds Zīverts, Dāvis Arbidāns).

Spēļu starplaikos notika dažādi konkursi ar futbola spēles elementiem un tā :

Pēcspēles soda sitienos labākais Kārlis Brinkmanis.

Sitienos no centra uz precizitāti labākais Leonids Zīverts.

Futbola bumbas žonglēšanā uzvarēja Reinis Rubenis.

Bet tālākais sitiens padevās Kristeram Dakstiņam.

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma