Sporta ziņas

4

Mērsraga kauss spiningošanā – 2. posms!

1. septembrī laivu bāzē „Pīlēni” tika dots starts Mērsraga kausa izcīņai spiningošanā 2018- 2. posmam.

Piekto reizi Mērsraga kausa izcīņas vēsturē sacensības notika nevis agri no rīta, bet sākās pēcpusdienā un turpinājās līdz vēlam vakaram.

Līdzīgi kā pirmajā posmā, sacensību dalībnieki bija pietiekoši daudz, pavisam 16 laivu ekipāžas.

Tuvojoties sacensību noslēgumam vakara krēslā viena pēc, otras bāzē ieradās laivas ar dažādiem lomiem un dziļāku vai seklāku laivu iegrimi. Lomi tiešām iespaidīgi labi, īpaši lielu līdaku gan nav, bet asari katrai otrai ekipāžai gandrīz maksimālo pieļaujamo desmit kilogramu robežās. Labāko otrā posma svaru – 13,860 kilogramus uzrāda Ģirts Ločmelis un Dainis Viršilas. Otrajā vietā ar  13,015 kilogramu lielu lomu Andris Razma un Aldis Juškevičs, bet trešo vietu ar rezultātu (12,835 kg.) izcīnīja ekipāža – Artūrs Rozenbergs un Mārtiņš Pluģis. Lielākā otrā posma zivs - divi kilogramu un 70 gramu līdaka Ģirta Ločmeļa kontā. Kopumā spiningotāji Engures ezerā izcēla 160,020 kilogramus zivju!

Sacensību kopvērtējumā pēc abiem posmiem pirmajā vietā ar 4 punktiem izvirzījušies Artūrs Rozenbergs un Mārtiņš Pluģis, otrajā vietā ar septiņiem punktiem Renārs Herings, Andrejs Ivļijevs, bet trešajā vietā arī ar 7 punktiem Andris Razma un Aldis Juškevičs.

Sacensību otrais posms noslēdzies, intriga ir pieaugusi! Cīņa noslēgsies, un kausa ieguvēji tiks noskaidroti trešajā posmā 20. oktobrī – starts 7:00 no laivu bāzes „Pīlēni”

  1. posma sacensību protokols un bildes redzama sadaļā makšķerēšana -www.mersrags.lv

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Kā vērtē pašreizējo tūrisma attīstības līmeni Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma