Sporta ziņas

27

Mērsraga kauss makšķerēšanā!

25. augustā Mērsraga kanālā notika Mērsraga kausa izcīņa pludiņmakšķerēšanā meistaru klasē. Sacensības atšķirībā no tautas klases, kur makšķernieki var brīvi pārvietoties gar ūdenstilpni loma meklējumos atšķiras ar to, ka sportisti makšķerē ierobežotā ūdenstilpnes garumā- 10 metros katrs.

Vieta, jeb sektors tiek izlozēts un atkarībā no izlozētās vietas specifikas makšķerniekam jāparāda visa sava meistarība un jāliek lietā sava pieredze, lai spētu pielāgoties izlozētajai vietai nosakot gan vietas dziļumu, gan straumi, gan citas ūdenstilpnes īpatnības. Sacensības tika organizētas divos posmos, katrs posms ilga trīs stundas.

Sacensībām pieteicās salīdzinoši liels skaits šī sporta veida cienītāju, pavisam trīspadsmit. Īsi pirms starta tiek dota atļauja zivju piebarošanai, un katrs sava sektora robežās ūdenī raida pēc sev vien zināmas receptes gatavotas barības bumbas.

Tiek dots pirmā posma starts un gaisā dzird makšķerkātu švīkoņu, kas pavada kārtējo ēsmas nogādāšanu ūdenī.

Noslēdzoties sacensībām un nosverot iegūtos lomus noskaidrojas, ka pirmais un Mērsraga kausa ieguvējs ir Andris Dolgānovs, otrā vietā Māris Dubovičs, bet trešajā vietā Raimonds Purniņš.

Sacensību tiesneši Ivars Indruškevičs un Oskars Apsītis.

Ne asakas!

Sacensību protokols www.mersrags.lv 

 

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Kā vērtē pašreizējo tūrisma attīstības līmeni Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma