Sporta ziņas

11

Talsu novada sporta spēlēs Mērsraga novadam sudrabs!

9. jūnijā Talsos pie otrās vidusskolas notika Talsu novada sporta spēļu noslēguma – vasaras posms.

Talsu novada sporta spēlēs piedalās labākie sportisti no Talsu novada pārvaldēm, kā arī uzaicināti blakus novadi – Rojas, Dundagas un Mērsraga novadi. Sporta spēles sadalītas divos posmos – ziemas posmā un vasaras posmā.

Ziemas posmā Mērsraga komanda izcīnīja otro vietu un pirms vasaras posma saglabāja labas izredzes uzvarēt arī visa gada kopvērtējumā.

Pirmie sacensības jau agri no rīta atklāja makšķernieki – Mērsraga komandu pārstāvēja Oskars Apsītis, Uldis Zutis, Viktors Sibiļevs. Sasummējot kopā visu makšķernieku iespēto Mērsraga komanda šoreiz ārpus labāko trīnieka.

Pēc atklāšanas parādes, svinīgajām uzrunām un laba vēlējumiem sākas cīņas basketbola, futbola un volejbola laukumos, kā arī sāk startēt ģimeņu stafetes un veiklības stafete.

Pirmajā vietā ģimeņu stafetēs ierindojās Ķevļu -Ozoliņu ģimene.(Jevgeņija, Vivita, Marijeta, Elvis un Marta ).

Otrajā  vietā ģimeņu stafetēs ierindojās Indruškeviču ģimene (Ivars, Ilze, Jānis, Līga, Laura).

Trešajā vietā ģimeņu stafetēs ierindojās Samoviču ģimene.(Valērijs, Taņa, Gvido, Dāvis un Rainers).

Vēl Mērsragu pārstāvēja Rožkalnu - Žibojedovu ģimene un Krikausku ģimene. Ģimeņu stafetes kopvērtējumā Mērsraga novadam pirmā vieta.

Pirms ģimeņu stafetēm starts tiek dots veiklības stafetei, kurā izpildot dažādus elementus, jāveic sarežģīta distance. Mērsraga komanda šoreiz sestā vietā – Amanda Janberga, Kerija Grudkina, Artūrs Linde, Kristers Dakstiņš, Kārlis Brinkmanis un Mārcis Grīnšteins.

Sacensības turpinās sporta spēlēs un pentangā, kur Mērsraga komanda uzrāda negaidīti labus rezultātus. Pēc priekšsacīkstēm pārliecinoši finālam kvalificējas trīs Mērsraga komandas pārstāvji. Komandu vērtējumā Mērsragam otrā vieta. Komandā startēja Ivars Indruškevičs, Uldis Zaļkalns- Grīnbergs, Vivita Ozoliņa un Elita Grahoļska.

Paralēli savas cīņas vieglatlētikas sektoros trīs vecuma grupās uzsāk vieglatlēti.

Mērsradznieki vieglatlētikas kopvērtējumā ir labākie un plūc laurus visās četrās disciplīnās:

 60 metru sprintā: otrā vieta Daigai Auziņai , trešā vieta Elitai Grahoļskai, Uldim Grinbergam – Zaļkalnam un Intai Paeglei.

Tāllēkšanā otrā vieta Daigai Auziņai un Aigaram Gūtšmitam, trešā vieta Uldim Grinbergam – Zaļkalnam.

500 metros sievietēm un 1000 metros vīriešiem Mērsradznieki sekojošās vietās : Pirmā vieta Aigaram Gūtšmitam un Daigai Auziņai, otrā vieta Elitai Grahoļskai, trešā vieta Kārlim Treimanim, Uldim Grinbergam – Zaļkalnam, Laurai Krikauskai un Amandai Janbergai.

Lodes grūšanā: otrā vieta Uldim Grinbergam – Zaļkalnam un Jānim Kuklim.

Vieglatlētikas stafetē  tāllēkšana no vietas Mērsraga komanda parādot izcilu rezultātu izcīna otro vietu (līdz uzvarai pietrūkst nieka deviņi centimetri) – komandā startēja Sigita Mitenberga, Amanda Janberga, Rūdolfs Ozoliņš, Aigars Gūtšmits, Jānis Kuklis un Artūrs Linde.

Sasummējot visus vieglatlētikas rezultātus uzvara Mērsraga novadam!!!

Futbolā mūsējie šoreiz piektajā vietā, ceturtdaļfinālā tiek piedzīvots zaudējums  un jāsamierinās ar spēli par piekto vietu, kurā tiek izcīnīta pārliecinoša uzvara pār Talsiem. Mērsraga komandā spēlēja Jānis Indruškevičs, Jānis Bērziņš, Kristers Dakstiņš, Aigars Krikauskis, Artūrs Linde, Valts Rožkalns, Mārcis Grīnšteins un Kārlis Brinkmanis.

Cīņas beigušās jau basketbola un volejbola laukumos, kur sīvās un saspringtās cīņās, kur rezultāts izšķiras tikai spēles galotnēs, basketbolā dāmām iegūstam otro vietu, bet vīru konkurencē esam tuvu vadošajām komandām un paliekam ceturtie. Dāmu basketbola komandā spēlēja – Sigita Mitenberga, Gabriela Fībiga, Nikola Aleksandrova, Klinta Brinkmane. Vīriešu komandā Rafaels Žibojedovs, Ivo Žibojedovs, Jānis Kuklis un Aigars Krikauskis.

Volejbolā vīru komanda jau otro gadu pēc kārtas izcīna zeltu. Ja pirms gada es rakstīju, ka vīri paveikuši brīnumu un vīru konkurencē izcīnām vēsturisku uzvaru, tad tagad jau varu teikt -  izcīnījām gaidītu un likumsakarīgu panākumu! Mūsu zelta volejbola komandā spēlēja Rūdolfs Ozoliņš, Uldis Bērzkalns un Toms Tālbergs.

Dāmu konkurencē mūsu Kerija Grudkina, Amanda Janberga, Elita Grahoļska un Sigita Mitenberga sestajā vietā.

Sacensības noslēdzas ar atraktīvo smagās automašīnas stumšanu. Mērsraga novads izlozē sesto starta numuru un vīri ( Rihards Rožkalns, Rūdolfs Ozoliņš, Jānis Indruškevičs un Jānis Kuklis) savu darbu izdara godam uzstādot labu laiku, kas tomēr mazliet atpaliek no pirmo trīs komandu iespētā un ir sestais labākais.

Sasummējot visus sporta veidus Mērsraga komanda vasaras kopvērtējumā izcīnījusi augsto otro vietu par nieka četriem punktiem atpaliekot no pirmās vietas, arī gada kopvērtējumā esam otrajā vietā. Kārtējo reizi varu teikt, ka vieni no labākajiem sportistiem  dzīvo Mērsraga novadā!!!!!

Paldies visiem Mērsraga izlases dalībniekiem, kas startēja gan ziemas, gan vasaras posmā. Paldies arī līdzjutējiem, atbalstītājiem. Šis panākums ir mūsu visu kopīgā darba rezultāts. Tiksimies nākošajās 2019. gada sporta spēlēs ar mērķi izcīnīt labākās komandas titulu.

 

 

 

 

 

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Kā vērtē pašreizējo tūrisma attīstības līmeni Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma