Sporta ziņas

7

Mērsraga komanda Stipro skrējienā!

Stipro skrējiens ir Baltijā vienīgais ekstremālais masu izturības skrējiens, kur ikviens, pārvarot vairākus desmitus šķēršļu, var mācīties pārvarēt sevi, pārbaudīt savus spēkus, fizisko formu un saprast, ka piedalīšanās pasākumā ir lieliska motivācija pašam sev. Tā ir iespēja citādāk svinēt Neatkarības atjaunošanas gadadienu – skrienot par Latviju!

Stiprs cilvēks ir labsirdīgs cilvēks, tas ir cilvēks, kas neveido intrigas pret citiem un dzīvo ar labām domām. Palīdziet citam dalībniekam un arī Jūs saņemsiet palīdzību, kad tas būs nepieciešams. Stipro skrējiens ir cīņa ar sevi, ne rezultātu vai konkurentu!

Arī Mērsraga novads ar savu komandu tika pārstāvēts šai populārajā pasākumā un vairāk kā 500 komandu konkurencē mūsējie Dita Upesjure, Ivo Žibojedovs, Rolands Indruškevičs un Alvis Linde ierindojās starp vadošajām komandām, bet svarīgs jau nav rezultāts, bet gan iegūtās emocijas un sajūta – mēs to varam!

Daudz Mērsraga pārstāvji startēja arī individuālajā skrējienā un daži no viņiem uzrādīja atzīstamus rezultātus!

Par stipru Latviju, par stipru Mērsragu!

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma