Sporta ziņas

11

Dambretes sacensības Salaspilī

Dambretes sacensības Salaspilī notika š.g. 7. aprīlī. Piedalījās 156 dalībnieki, stiprākie no stiprākajiem līdz 4. klasei. Lielākā daļa dalībnieku bija no Rīgas, Rīgas tuvākās apkārtnes, ieskaitot Jelgavu. Kopā bija 26 komandas. Vērtēja komandas spēles rezultātus un individuālos rezultātus.

No Mērsraga piedalījās divas komandas. Otro komandu bija pagrūti sakomplektēt, jo pietrūka viens zēns. Pēc reglamenta komandā drīkstēja piedalīties 4 zēni un 2 meitenes. Ja zēnu skaits komandā bija mazāks par četriem, tos drīkstēja aizvietot meitene. Otrajā komandā ceturtā zēna vietā spēlēja Andžela Dakstiņa, kura pagājušajā gadā Salaspilī no Mērsraga komandas parādīja labāko rezultātu. Šajā spēlē uz viņu liktās cerības neattaisnojās, nepietiekoša atpūta darīja savu. Toties viņas brālis Kristians Dakstiņš izcīnīja godpilno 2.vietu, sudraba medaļu un diplomu individuālā vērtējumā.

26.komandu vērtējumā Mērsraga pirmā komanda ieņēma 15.vietu, bet otrā komanda 16.vietu. Liels prieks par otro komandu, kurā piedalījās trīs pirmās klases spēlētāji ar labiem rezultātiem: Rihards Teikarts, Dāvis Samovičs, Marta Dakstiņa, kuriem nācās sacensties ar 1.-4. klašu pretiniekiem, kuriem pieredze jūtami lielāka.

Ar divām rezerves spēlētājām aizbraucām 14 dambretisti. Nepieminēju pārējos spēlētājus, bet paldies visiem spēlētājiem par to, ka izturēja garo ceļu un gandrīz četru nepārtrauktu stundu cīņu ar pretiniekiem. Jāpiezīmē, ka šajā vecumā bērni nogurst un zaudē koncentrēšanās uzmanību jau 15 – 20 minūšu robežās. Paldies dalībnieku vecākiem. Paldies Aijai Žīgurei par atbalstu bērnu uzraudzīšanā. Spēļu rezultāti ir man atsūtīti. Nosūtīšu tos arī uz skolu.

Interešu grupas vadītājs dambretē

Ikars Žīgurs

P1650148.jpg
P1650121-Pano.jpg

Twitter

 

Aptaujas

Kurus Mērsraga apskates objektus, apskates vietas Jūs ieteiktu noteikti apmeklēt Mērsraga viesiem?
     Rezultāti » 

Reklāma