Sporta ziņas

12

Mērsraga novads - Talsu novada atklāto sporta spēļu sudraba laureāts!

Talsu novada sporta spēles ir lielākais sporta pasākums bijušā Talsu rajona robežās, kas pulcē sportistus no visas apkārtnes dažādu sporta veidu cīņās, lai aizstāvētu savas dzimtās vietas godu.

Šogad sporta spēlēs dalību pieteica deviņpadsmit komandas. Cīņas tik lielā konkurencē, protams, izvērtās ļoti sīvas, un katrai uzvarai vai zaudējumam bija jo lielāka nozīme sacensību kopvērtējumā. Mērsraga komanda kā, jau ierasts, startēja visos iespējamos sporta veidos.

Jau ziņojām, ka cīņas pirmie iesāka novusa spēlētāji (Guntis Dvoreckis un Janeks Dvoreckis), kas sacentās 25. februārī. Mērsraga novada novusa spēlētāji 11 komandu konkurencē cīnījās godam, tomēr augstam rezultātam mazliet pietrūka veiksmes.

  1. martā sacensības turpināja Mērsraga novada zolītes spēlētāji (Uldis Zaļkalns, Mihails Kedešs un Ivars Indruškevičs), turnīra gaitā punkti nāca ar mainīgām sekmēm, bet cīnoties līdz pēdējai izspēlei, izdevās sasniegt ļoti labu rezultātu un zolītes spēlē tika izcīnīta trešā vieta četrpadsmit komandu kopvērtējumā!

Vēlāk, pēc nedēļas 10. martā startēja pārējie ziemas posma sporta veidi. Mērsraga novadam kā šoks un nepatīkams pārsteigums bija tradicionālo ziemas sporta veidu dambretes un šaha izslēgšana no sporta spēļu programmas. Šāds Talsu novada sporta organizatoru lēmums ir neizprotams un mūsu izpratnē aplams solis, kamēr visur pasaulē un Latvijā šos abus sporta veidus cenšas visiem iespējamiem veidiem attīstīt un atbalstīt Talsu novads pieņēmis lēmumu, ka šie sporta veidi ir neprioritāri. Nav saprotami kādi aprēķini ir bijuši par iemeslu šādam lēmumam, bet Mērsraga novada sportistu vārdā paužu dziļu neizpratni un sašutumu par to.

Tālāk seko mūsu zelta, sudraba un bronzas komandas- pirmajā vietā Mērsraga šautriņu mešanas komanda, kurā startēja - Ilze Indruškeviča, Vivita Ozoliņa, Anita Ozola, Sintija Velka, Aigars Gūtšmits, Mārtiņš Ozols, Janeks Dvoreckis, Ivars Indruškevičs, Guntis Dvoreckis un Jānis Indruškevičs. Individuālajā vērtējumā šautriņu mešanā otrajā vietā Ilze Indruškeviča.

Svara stieņa spiešanā guļus komandu vērtējumā Mērsraga komandai sudrabs. Zelta medaļas individuāli Mērsragam izcīnīja Jānis Indruškevičs, sudrabs Rihardam Rožkalnam un Eduardam Smilgainim, bronza Kristeram Dakstiņam un Dāvim Kamparam. Vēl Mērsraga godu aizstāvēja Intars Rakovskis, Toms Driņķis, Reinis Rozentāls un Oskars Sūniņš.

Bronzas medaļas izcīnīja Mērsraga galda tenisa komanda, kura otro gadu pēc kārtas saņem trešo vietu. Mērsraga galda tenisa komandā startēja Jurģis Ozoliņš, Uldis Zutis un Ilze Leja.

Trešo vietu priekšsēdētāju un pārvalžu vadītāju vērtējumā starp vīriešiem izcīnīja Roberts Šiliņš.

Visa ziemas posma kopvērtējumā Mērsraga komanda ierindojas otrajā vietā izcīnot vienādu punktu skaitu ar uzvarētājiem Talsu pilsētu!

Paldies visiem sportistiem kas atrada laiku, lai startētu Mērsraga izlasē un aizstāvētu Mērsraga godu!

Tiekamies vasaras posmā un turpinām pierādīt, ka labākie sportisti Talsu pusē ir Mērsradznieki!

 

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Kādus Mērsraga suvenīrus Jūs vislabprātāk iegādātos Informācijas centrā? Kas interesē, patīk?
     Rezultāti » 

Reklāma