Sporta ziņas

20

Mērsraga vidusskolas kausa izcīņa dambretē!

16. novembrī Latvijas patriotiskās nedēļas ietvaros Mērsraga vidusskolas telpās norisinājās Mērsraga vidusskolas kausa izcīņa dambretē. Dambretes turnīrs notika sadarbībā ar Latvijas dambretes attīstības biedrības valdes priekšsēdētāju Vitautu Budreiku #dambrete.

Jaunie dambretisti sacentās trīs grupās, un sacensībās pavisam piedalījās 90 dalībnieki. Pēc sešu kārtu izspēles sākumskolas grupā pie pirmajām trīs vietām meiteņu konkurencē tika Andžela Dakstiņa, Viktorija Frīdenberga, Marta Krūze, bet zēnu konkurencē Kristiāns Guntars Dakstiņš, Roberts Dižpēteris un Leo Adamovičs.

Pamatskolas grupā pirmās trīs vietas meiteņu konkurencē izcīnīja Keita Barovska, Sigita Mitenberga un Denīze Krauča, bet starp zēniem pirmajās trīs vietās Kaspars Grīnbergs – Zaļkalns, Artis Kaļiņičenko un Miks Šarovs.

Vidusskolas grupā godalgotās vietas saņēma Lūcija Lusija Aukmane, Marta Beatrise Kukle, kā arī Edvards Frīdenbergs, Dāvis Arbidāns un Edgars Erķis.

Paldies visām skolotājām, kas palīdzēja turnīra organizēšanā.

Vitauts Budreika ar izlozes palīdzību desmit bērniem dāvināja dambretes komplektus, lai ikdienā būtu iespēja dambretes prasmes attīstīt vēl labāk.

Visu dalībnieku vārdā sakām paldies Vitautam par augsta līmeņa turnīra organizēšanu Mērsraga vidusskolā, gaidīsim ciemos arī nākamajā gadā!

Foto : Santa Pūliņa.

Dambretes treneris Ikars Žīgurs.

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Kādus Mērsraga suvenīrus Jūs vislabprātāk iegādātos Informācijas centrā? Kas interesē, patīk?
     Rezultāti » 

Reklāma