Sporta ziņas

19

Mērsraga novads Veselības nedēļā izcīna trešo vietu Latvijā!

No 29. maija līdz 04. jūnijam, visas nedēļas garumā, Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA) sadarbībā ar Latvijas pilsētu un novadu pašvaldībām organizēja Veselības Nedēļu, kuras ietvaros visā Latvijas teritorijā notika dažādi fizisko aktivitāšu pasākumi.

Veselības Nedēļa tika organizēta jau piekto gadu, lai parādītu, ka ir daudzi vienkārši un visiem pieejami veidi, kā ikdienā nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, kas vērstas uz cilvēka veselības uzlabošanu, piemēram, soļošana, skriešana, nūjošana, dažādas spēles, pārgājieni u.c. aktivitātes. Veselības Nedēļas mērķis ir pievērst uzmanību tam, ka tieši regulāras fiziskās aktivitātes ir vislētākais un efektīvākais veids, kā novērst dažādas slimības, it īpaši šī brīža ekonomiskajos apstākļos. Veselības Nedēļa tiek rīkota starptautiska projekta „Move” ietvaros. Projekta mērķis ir līdz 2020. gadam iesaistīt 100 miljonus Eiropas iedzīvotāju fiziskās aktivitātēs. To plānots sasniegt, sadarbojoties ar valsts mēroga organizācijām, kas savukārt koordinētu un veicinātu pašvaldību rīkotas aktivitātes savu valstu ietvaros.

Mērsraga novads ar savu aktivitāti mazo (iedzīvotāju skaits līdz 5000) pašvaldību konkurencē ierindojies augstajā trešajā vietā.

Paldies visiem kuri piedalījās un atbalstīja veselības nedēļu ar savām aktivitātēm, kopā mēs varam sasniegt daudz. Par veselu Mērsragu, par veselu Latviju!

Aicinu piedalīties Veselības nedēļā arī nākamajā gadā!

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Kādus Mērsraga suvenīrus Jūs vislabprātāk iegādātos Informācijas centrā? Kas interesē, patīk?
     Rezultāti » 

Reklāma