Sporta ziņas

18

Mērsraga kausa ieguvēji spiningošanā noskaidroti!

16. septembrī laivu bāzē „Bebri” tika dots starts Mērsraga kausa izcīņai spiningošanā 2017- 3. noslēguma posmam.

Pavisam dalību trešajam posmam pieteica 15 laivu ekipāžas. Visas vadošās ekipāžas bija ieradušās un cīņa par kopvērtējuma noslēguma vietām solījās gana spraigas. Mērķi bija uzstādīti atkarībā no vietas turnīra tabulā, citi cerēja saglabāt vietu vismaz pirmajā sešiniekā, citi vēlējās izstumt vadošās ekipāžas un paši iekļūt slavas saulītē. Jāsaka, ka papildus stimulu deva arī solīdās dāvanu kartes, ko saņēma ekipāžas, kas ierindojās sacensību kopvērtējuma pirmajā sešiniekā.

Trešā posma uzvarētāji Viktors Sibiļevs un Uldis Zutis ar 10,175 kilogramu lielu lomu. Otrajā vietā Viesturs Buks un Ivo Ulmanis (10,120), bet trešajā vietā Renārs Herings un Andrejs Ivļijevs ar desmit kilogramiem asaru.

Lielākā līdaka trešajā posmā Jānim Čaprovskim – 3,010 kilogrami.

Saskaitot punktus sacensību kopvērtējumā noskaidrojās, ka 2017. gada Mērsraga kausa ieguvēji jau otro gadu pēc kārtas ar 5 punktiem ir Viesturs Buks un Ivo Ulmanis, otrajā vietā ar 11 punktiem, Māris Jansons ar Andris Ozoliņš, bet trešie ar 12 punktiem Renārs Herings, Andrejs Ivļijevs; ceturtā vietā ar 18 punktiem Artis Akmanis un Mārtiņš Pluģis, piektie ar 19 punktiem Viktors Sibiļevs ar Uldi Zuti, bet sestajā vietā arī ar 19 punktiem Igors Kude, Andris Gerķis.

Sacensību organizatori Oskars Apsītis un Ivars Indruškevičs, saka lielu paldies visiem, kas bija iesaistīti sacensību sarīkošanā un atbalstīja mūs!
3.posma un noslēguma sacensību protokols, kā arī bildes redzamas sadaļā makšķerēšana -www.mersrags.lv

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma