Sporta ziņas

21

Mērsraga kauss spiningošanā – 2. posms!

19. augustā laivu bāzē „Bebri” tika dots starts Mērsraga kausa izcīņai spiningošanā 2017- 2. posmam.

Ceturto reizi Mērsraga kausa izcīņas vēsturē sacensības notika nevis agri no rīta, bet sākās pēcpusdienā un turpinājās līdz vēlam vakaram.

Līdzīgi kā pirmajā posmā, sacensību dalībnieki bija pietiekoši daudz, pavisam 15 laivu ekipāžas.

Tuvojoties sacensību noslēgumam viena pēc, otras bāzē ieradās laivas ar dažādiem lomiem un dziļāku vai seklāku laivu iegrimi. Ilgu laiku visus pārspēja Viesturs Buks un Ivo Ūlmanis, kuru kontā 12,155 kg lielais loms. Kungu lomā maksimālais desmit kilogramu asaru svars. Tomēr pašās svēršanās beigās Edgars Stiķis un Dainis Arbidāns pārspēj līderu iespēto. Viņu sešas līdakas un asari kopā uzrāda labāko otrā posma svaru – 12,660 kg. Trešo vietu ar rezultātu (10,940 kg. No tiem maksimālais asaru svars) izcīnīja ekipāža – Māris Jansons, Andris Ozoliņš. Lielākā otrā posma zivs - trīs kilogramu līdaka Haralda Straupes kontā. Kopumā spiningotāji Engures ezerā izcēla 104,500 kilogramus zivju!

Sacensību kopvērtējumā pēc abiem posmiem pirmajā vietā ar 3 punktiem izvirzījušies Viesturs Buks, Ivo Ūlmanis, otrajā vietā ar septiņiem punktiem Māris Jansons, Andris Ozoliņš, bet trešo-ceturto vietu  ar 9 punktiem dala divas ekipāžas Igors Kude, Andris Gerķis un Renārs Herings, Andrejs Ivļijevs.

Sacensību otrais posms noslēdzies, intriga ir pieaugusi! Cīņa noslēgsies, un kausa ieguvēji tiks noskaidroti trešajā posmā 16. septembrī – starts 6:00 no laivu bāzes „Bebri”.
2.posma sacensību protokols šeit>>

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma