Sporta ziņas

7

Mērsraga kauss galda tenisā!

5.augustā Mērsraga vidusskolā notika Mērsraga kausa izcīņa galda tenisā 2017.

Sacensības bija kupli apmeklētas un uz kausu sacensību sākumā cerīgi skatījās divdesmit pieci vīri un piecas sievietes, no kuriem daudzi ietilpst Latvijas galda federācijas reitingā. Sportisti pēc iepriekšējo gadu reitinga tika sadalīti četrās apakšgrupās, kurās izspēlēja grupu turnīru. Labākie trīs no katras grupas turpināja cīņu par medaļām, bet sportisti, kuriem todien neveicās turpināja cīņu par vietu sadalīšanu aiz pirmā divpatsmitnieka.

Sievietes pēc grupu turnīra nespēja ielauzties labākajā divpatsmitniekā un izspēlēja savu grupu noskaidrojot spēcīgāko.

Cīņas ritēja uz septiņiem tenisa galdiem vienlaicīgi, tādēļ sacensības noritēja bez lielas kavēšanās un sportisti vēl nebija apžāvējuši sviedrus uz pieres, kad bija jau jāiesaistās jaunās cīņās. Sacensību dalībnieku meistarības līmenis bija diezgan vienmērīgs, nebija izteiktu līderu, kas būtu par galvas tiesu pārāks par visiem, tādēļ visas cīņas un izspēles bija ļoti interesantas un saistošas. Jebkurš varēja uzvarēt jebkuru un pat turnīra gaitā izveidojušies daži līderi pamanījās zaudēt dažam reitingā zemākam tenisistam. Saspringums un emocijas valdīja līdz pat pašām pēdējām cīņām, un godalgoto vietu ieguvējus noskaidroja tikai beidzoties pēdējām izspēlēm.

Un tā Mērsraga kausa ieguvējs galda tenisā 2017. gadā Raimonds Šteinerts, otrajā vietā Jānis Jankovskis , bet trešajā vietā  Andris Žūriņš.

Sieviešu konkurencē pirmajā vietā un kausu savā īpašumā ieguva Laura Indrikova ,otrajā vietā Ina Šmēdiņa, bet trešā vietā Austra Birzniece.

Pēc apbalvošanas turnīra iniciatori Uldis Zutis un Vairis Ķiršakmenis sportistus aicināja atpūsties pie jūras Valgalciemā , kur galda tenisisti vēlreiz pārrunāja un izdzīvoja dienas notikumus pie bagātīgi klāta galda un veica dažādas sportiskas aktivitātes. Pie galda skanēja dziesmas un visi bija ļoti gandarīti par labi izdevušos turnīru.

Turnīra organizatori saka paldies par atbalstu Mērsraga novada domei, un personīgi Vaira Ķiršakmeņa ģimenei par viesmīlīgo uzņemšanu savā īpašumā.
Spēlētāju reitings pirms un pēc sacensībām ŠEIT>

Turnīra organizētāji Uldis Zutis un Vairis Ķiršakmenis,

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma