Sporta ziņas

25

Motokrosa jaunumi!

Jūlija beigās Čehijas pilsētā Loketā notika Eiropas čempionāta fināls jauniešiem motokrosā. Pirmo reizi šāda mēroga sacensībās startēja arī Mērsraga jaunais motokrosists Kristers Janbergs.

Lai kvalificētos finālam, bija jāizcīna ceļazīme mazajos finālos. 
Kvalifikācijas braucieni notika dažādas Eiropas vietās. Izlaižot Krievijas posmu, Kristers startējot Ukrainas, Polijas un Latvijas posmos iekļuva starp desmit labākajiem kas kvalificējās finālam.

Finālā uz starta stājās četrdesmit sportisti no visām Eiropas valstīm. Diemžēl pirmā brauciena startā Kristers piedzīvoja kritienu, bet varonīgi cīnoties trasē pakāpās līdz 25 pozīcijai. Vērojiet Kristera apļa laikus, bez piedzīvotā kritiena finišā būtu uzrādīts pirmā desmitnieka atbilstošs laiks. Apliecināt savu meistarību otrajā braucienā Kristeram neizdevās, jo treniņos kritiena rezultātā iegūtā trauma liedza jaunajam sportistam iziet uz starta.

Kristers pēc aizvadītajām sacensībām ir optimisma pilns un gatavs sevi parādīt jau nākamās sacensībās gan Latvijā, gan Eiropā.

Novēlam veiksmi un izdošanos Kristeram, kā arī visai viņa komandai, sevišķi tētim Intaram, mammai Endijai un māsai Amandai.

Lai veicas un gaidām jaunus panākumus!

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Kā Jūs vērtējat centienus tūrisma jomas attīstībā Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma