Sporta ziņas

9

Talsu novada sporta spēlēs Mērsraga novadam trešo gadu pēc kārtas uzvara!

Jau ziņoju, ka Talsu novada sporta spēlēs Mērsraga novadam pēc neoficiāliem rezultātiem gada kopvērtējumā tiesneši bija piešķīruši otro vietu!

Saņemot oficiālos rezultātus un pārbaudot tos esmu atklājis vairākas būtiskas kļūdas rezultātu apkopošanā, kuras izlabojot Mērsraga novads jau trešo gadu pēc kārtas uzvar Talsu novada atklātajās sporta spēlēs.

Ticu un esmu pārliecināts, ka sacensību tiesneši, šīs kļūdas, pielaiduši neuzmanības, nevis tīšas ļaunprātības vai nemākulības dēļ, novēlu nākamajā gadā strādāt ar dubultu uzmanību, lai izbēgtu no šādām neveiklām situācijām.

Jāatzīst, ka Talsu novada sporta spēļu galvenais tiesnesis vēl nav atzinis šo faktu patiesumu, un es un Mērsraga komanda gaidām publisku paziņojumu, kurā būtu šī fakta apstiprināšana.

Sasummējot visus sporta veidus Mērsraga komanda vasaras kopvērtējumā izcīnījusi augsto otro vietu par trīs punktiem atpaliekot no pirmās vietas, bet gada kopvērtējumā jau trešo gadu pēc kārtas labākie sportisti dzīvo Mērsraga novadā – pagaidām pēc neoficiāliem rezultātiem tomēr pirmajā vietā!!!!!

Gaidām oficiālos rezultātus, lai varētu pārbaudīt to patiesumu!!!!!!!!!!

Paldies visiem Mērsraga izlases dalībniekiem, kas startēja gan ziemas, gan vasaras posmā. Paldies arī līdzjutējiem, atbalstītājiem. Šis panākums ir mūsu visu kopīgā darba rezultāts. Tiksimies nākošajās 2018. gada sporta spēlēs ar mērķi aizstāvēt labākās komandas titulu.

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma