Sporta ziņas

8

Talsu novada sporta spēlēs Mērsraga novadam, pēc neoficiāliem rezultātiem, sudrabs!

3. jūnijā Valdemārpilī pie Sasmakas ezera notika Talsu novada sporta spēļu noslēguma – vasaras posms.

Talsu novada sporta spēlēs piedalās labākie sportisti no Talsu novada pārvaldēm, kā arī uzaicināti blakus novadi – Rojas, Dundagas un Mērsraga novadi. Sporta spēles sadalītas divos posmos – ziemas posmā un vasaras posmā.

Ziemas posmā Mērsraga komanda izcīnīja otro vietu un pirms vasaras posma saglabāja labas izredzes uzvarēt arī visa gada kopvērtējumā.

Pirmie sacensības jau agri no rīta atklāja makšķernieki – Mērsraga komandu pārstāvēja Oskars Apsītis, Andis Pērkons, Viktors Sibiļevs. Sasummējot kopā visu makšķernieku iespēto Mērsraga komanda trešajā vietā, bet Oskaram Apsītim individuāli trešā vieta.

3.jūnijā Valdemārpilī sacensības sākas ar atklāšanas parādi.

Pēc atklāšanas parādes, svinīgajām uzrunām un laba vēlējumiem sākas cīņas basketbola, futbola un volejbola laukumos, kā arī sāk startēt ģimeņu stafetes un veiklības stafete.

Godalgotajā  trešajā vietā 1. grupā ģimeņu stafetēs ierindojās Samoviču ģimene.(Valērijs, Taņa, Gvido, Dāvis un Rainers).

Ģimeņu stafetēs pirmo vietu 3. Grupā izcīna Grahoļsku ģimene (Artūrs, Elita un Gustavs).

Ģimeņu stafetēs trešo vietu 5. Grupā izcīna Indruškeviču ģimene (Ivars, Ilze, Līga, Laura).

Ģimeņu stafetēs pirmo vietu 6. Grupā izcīna Rožkalnu - Žibojēdovu ģimene (Gints, Ivo un Rafaels).

Vēl Mērsragu pārstāvēja Ķevļu ģimene un Upesjozupu ģimene. Ģimeņu stafetes kopvērtējumā Mērsraga novadam otrā vieta.

Pirms ģimeņu stafetēm starts tiek dots veiklības stafetei, kurā izpildot dažādus elementus, jāveic sarežģīta distance. Mērsraga komanda 4. vietā – Betija Līcīte, Kerija Grudkina, Rolands Indruškevičs, Kristers Dakstiņš, Jānis Indruškevičs un Normunds Baņģis.

Sacensības turpinās sporta spēlēs un pentangā, kur Mērsraga komanda uzrāda negaidīti labus rezultātus. Pēc priekšsacīkstēm pārliecinoši labākais rezultāts gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē ir Mērsraga sportistiem Ivaram Indruškevicam un Vivitai Ozoliņai. Komandu vērtējumā Mērsragam pirmā vieta. Komandā Startēja Ivars Indruškevičs, Uldis Zaļkalns- Grīnbergs, Vivita Ozoliņa un Elita Grahoļska.

Paralēli savas cīņas vieglatlētikas sektoros trīs vecuma grupās uzsāk vieglatlēti.

Mērsradznieki atkal ir vieni no labākajiem un plūc laurus 60 metru sprintā: otrā vieta Madarai Baklušinai, trešā vieta Kerijai Grudkinai, Leonīdam Zīvertam un Kristeram Dakstiņam.

Tāllēkšanā otrā vieta Daigai Auziņai un Madarai Baklušinai, trešā vieta Aigaram Gūtšmitam.

500 metros sievietēm un 1000 metros vīriešiem Mērsradznieki sekojošās vietās : Pirmā vieta Madarai Baklušinai, otrā vieta Kerijai Grudkinai un  Aigaram Gūtšmitam, trešā vieta Daigai Auziņai un Amandai Janbergai.

Vieglatlētikas stafetē  6x60 metri Mērsraga komanda parādot izcilu rezultātu izcīna otro vietu(būtu bijuši pārliecinoši pirmie, ja distancē nepazaudētu stafetes kociņuJ) – komandā startēja Madara Baklušina, Kerija Grudkina, Amanda Janberga, Rolands Indruškevičs, Jānis Indruškevičs un Kristers Dakstiņš.

Futbolā mūsējie šoreiz trešajā vietā, pusfinālā tiek piedzīvots zaudējums pēcspēles sitienos un jāsamierinās ar spēli par trešo vietu, kurā tiek izcīnīta pārliecinoša uzvara. Mērsraga komandā spēlēja Jānis Indruškevičs, Rolands Indruškevičs, Jānis Bervalds, Kristers Dakstiņš, Mārcis Krikauskis, Normunds Baņģis, Kristaps Lauris un Kārlis Brinkmanis.

Cīņas beigušās jau basketbola un volejbola laukumos, kur sīvās un saspringtās cīņās, kur rezultāts izšķiras tikai spēles galotnēs, basketbolā esam tuvu vadošajām komandām, bet volejbolā paveicam brīnumu un vīru konkurencē izcīnām vēsturisku uzvaru! Mūsu zelta volejbola komandā spēlēja Rūdolfs Ozoliņš, Gints Stanga un Toms Tālbergs.

Sacensības noslēdzas ar atraktīvo smagās automašīnas stumšanu. Mērsraga novads izlozē sesto starta numuru un vīri ( Jurģis Upesjozups, Rūdolfs Ozoliņš, Jānis Indruškevičs un Normunds Baņģis) savu darbu izdara godam uzstādot labu laiku, kas tomēr beigās tiek pārspēts.

Sasummējot visus sporta veidus Mērsraga komanda vasaras kopvērtējumā izcīnījusi augsto otro vietu par trīs punktiem atpaliekot no pirmās vietas, bet gada kopvērtējumā jau trešo gadu pēc kārtas labākie sportisti dzīvo Mērsraga novadā – pagaidām pēc neoficiāliem rezultātiem otrā vieta Mērsraga novadam!!!!!

Gaidām oficiālos rezultātus, lai varētu pārbaudīt to patiesumu!!!!!!!!!!

Paldies visiem Mērsraga izlases dalībniekiem, kas startēja gan ziemas, gan vasaras posmā. Paldies arī līdzjutējiem, atbalstītājiem. Šis panākums ir mūsu visu kopīgā darba rezultāts. Tiksimies nākošajās 2018. gada sporta spēlēs ar mērķi izcīnīt labākās komandas titulu.

 

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma